حمایت منتخبان بجنوردی از استاندار خراسان شمالی

 

 دو منتخب حوزه انتخابيه بجنورد در مجلس شوراي اسلامي بجنورد با شركت در جلسه شوراي هماهنگي اصلاح طلبان خراسان شمالي بر حمايت خود از سيد علي اكبر پروزي استاندار خراسان شمالي تصريح كردند.
علي اكبر علي اكبري در اين نشست كه با حضور حداكثري احزاب و تشكل هاي اصلاح طلب برگزار شده بود گفت: هم شعارهاي تبليغاتي ما و هم محل رشد و پرورش ما دولت بوده است و ترديد نداريم كه در سياست همراهي با دولت و استاندار فعلي مي توان به توسعه استان دست يافت.
وي با اشاره ضمني به رويكرد يكي از نمايندگان استان در مخالفت با استاندار خراسان شمالي تصريح كرد: ما وجود استاندار كنوني را نقطه قوت استان مي دانيم.
علي قرباني منتخب ديگر مردم حوزه انتخابيه بجنورد نيز گفت: در شرايط كنوني نمي توان به صورت فردي تصميم گرفت و ما با حضور در فراكسون اصلاح طلبان و همراهان دولت، در همه مسائل بين المللي، كشوري، استاني و شهرستاني ، اظهار نظر خواهيم كرد.
وي نيز با اعلام حمايت قاطع خود از استاندار كنوني تصريح كرد: انتخاب ما كه برخاسته از دولت بوده و شعارمان همراهي با دولت بوده است و اعتماد مردم به ما و اصلاح طلبان، وظيفه ما نمايندگان و استاندار را براي خدمت به مردم خراسان شمالي ، سنگين كرده است.
وي تاكيد كرد: در عين حمايت از مردم در كنار دولت هستيم ولي وكيل الدوله نخواهيم شد و در مقابل كوتاهي به مردم ساكت نخواهيم بود.
منتخبان مردم بجنورد در انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در اين نشست ، همچنين به تشريح مسائل داخلي استان از جمله سياست هاي خود براي توسعه استان پرداختند و تأكيد كردند براي پيگيري بهتر نيازها و درخواست هاي مردمي اتاق هاي فكري زير نظر ستادهايشان تشكيل شده و مسائل و موضوعات را با همفكري مردم به صورت علمي بررسي كرده و درمجلس شوراي اسلامي پيگيري خواهند كرد.
علي اكبري و علي قرباني ، منتخبان حوزه انتخابيه بجنورد با پنج شهرستان بجنورد، مانه و سملقان ،رازوجرگلان، جاجرم و گرمه هستند كه به ترتيب 103 و 98 هزار از آراي مردم بجنورد را به عنوان نمايندگان مورد حمايت ليست اميد در هفتم اسفند پارسال، به دست آوردند.
راي مردم اين شهرستان ها ز نظر كمي در سطح كشور بالاترين راي به ليست اصلاح طلبان بوده است و به عبارتي ، اصلاح طلبان بجنوردي از نظر وزني بالاترين راي اعتماد را در سطح كشور از مردم منطقه خود كسب كرده اند و اين ميزان راي وظيفه اين منتخبان را سنگين تر كرده است .
يكي از منتخب مردم خراسان شمالي كه نماينده فعلي يكي از شهرستان هاي استان در دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي است ، از منتقدان جدي سيد علي اكبر پرويزي استاندار بومي خراسان شمالي است كه سخنراني انتقادي وي در 12 فروردين ماه و پس از آن شايعه اي را در فضاي مجازي ايجاد كرد كه نمايندگان ليست اميد، با خواسته اين نماينده فعلي همراه و همدل هستند.
در جلسه شوراي هماهنگي اصلاح طلبان خراسان شمالي روح الله عظيمي رئيس تشكل دانش آموختگان به عنوان نايب رئيس فصلي اين شورا و رئيس فصلي در فصل آينده اين شورا انتخاب شد.
رياست فصلي فعلي شوراي هماهنگي اصلاح طلبان خراسان شمالي بر عهده محمد تقي آريان رئيس شعبه حزب اعتماد ملي در استان مي باشد.

  28 فروردین 1395
بخش : استانها / خراسان شمالی
کد خبر: 53310
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز