مدیر کل اداره ورزش و جوانان اصفهان: هیأت‌ها با کمترین بودجه بهترین نتیجه را کسب می‌کنند/ توصیه فلافلی به ورزشکاران

محمد سلطان حسینی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: زمانی که عملکرد هیأت تیراندازی اصفهان را دیدم بسیار خوشحال شدم، زیرا این هیأت با کمترین بودجه بهترین نتیجه را کسب کردند که همین موضوع دل‌خوش کننده است.

ظهر امروز مجمع انتخاباتی هیأت تیراندازی استان اصفهان با شرکت تنها یک کاندیدا برگزار شد و در نهایت قربانی مجدداً برای ششمین بار به عنوان رئیس هیأت تیراندازی اصفهان معرفی شد.

 

محمد سلطان حسینی، رئیس اداره کل ورزش و جوانان اصفهان در حاشیه مجمع انتخابات هیأت تیراندازی اصفهان اظهار کرد: زمانی که عملکرد هیأت تیراندازی اصفهان را دیدم بسیار خوشحال شدم زیرا این هیأت با کمترین بودجه بهترین نتیجه را کسب کردند که همین موضوع دل‌خوش کننده است.

 

 وی ادامه داد: از تمامی هیأت‌ها به دلیل کمبود بودجه معذرت خواهی می‌کنم شرایط مالی به شکلی شده است که باید به شدت صرفه‌جویی کنیم؛ متأسفانه باید توصیه کنیم که ورزشکاران با اتوبوس راهی مسابقات شوند به جای غذای آن‌چنانی فلافل میل کنند.

 

سلطان حسینی اضافه کرد: در هیأت تیراندازی رئیس هیئت توانسته که بار هیأت را یک تنه به دوش بکشد و این مسئولیت سخت سربلند بیرون بیایید.

 

در ادامه مرتضی قربانی اظهار داشت: خشوحال هستیم که با کمترین امکانات بهترین نتیجه را کسب کسب کردیم؛ ورزش تیراندازی ورزشی است که از لحاظ دینی بسیار توصیه شده است و بایدبرنامه ریزی به شکلی باشد که جوانان به سمت این رشته سوق داده شوند.

 

رئیس هیأت تیراندازی اصفهان ادامه داد: متأسفانه به دلیل مشکلات مالی شرایط به شکلی شد که هیأت نتواسنت تمام برنامه‌های خود را عملی کند اما امیدواریم در سال جاری جذب حداقلی ۱۰ هزار نفری را در سنین پایه داشته باشیم.

 

وی اضافه کرد: از دیگر برنامه‌های هیأت توسعه ورزش همگانی و همگان سازی این رشته در کل شهرستان‌های اصفهان است.

 

قربانی تصریح کرد: در اکثر رشته‌ها تیراندازی رتبه‌های اول تا سوم از اذعان اصفهانی‌ها بوده است که همین موضوع باعث اهمیت این رشته خواهد شد.

  11 بهمن 1397
بخش : اصفهان / ورزشی
کد خبر: 69357
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام یک از نیروها توانستند خدمات بهتری به سیل زدگان ارائه دهند؟


صیدنیوز