استان مرکزی در دوم آبان ماه میزبان رئیس جمهوری و هیات دولت است

جانشین ستاد سفر کاروان تدبیر و امید به استان مرکزی گفت: بنا به اعلام رسمی نهاد ریاست جمهوری، این استان در دوم آبان ماه جاری میزبان کابینه یازدهم است.

 شکر الله حسن بیگی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده سفر کاروان تدبیر و امید در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته آتی به استان مرکزی انجام می شود.

 

وی توضیح داد: استقبال و همراهی گروه های سیاسی و اجتماعی و آحاد مردم در تدارک آیین های استقبال و برنامه های سفر مطلوب بوده و شور و اشتیاق زیادی برای حضور مقام ارشد اجرایی کشور در استان وجود دارد.

 

جانشین ستاد سفر کاروان تدبیر و امید استان مرکزی اظهار کرد: کمیته های 27گانه سفر دولت در استان از ماه ها قبل در حوزه برنامه ریزی و پیش بینی نیازهای سفر فعالیت داشته اند و در حال حاضر زمینه های حضور اعضای کابینه دولت در استان فراهم است و هیچ مشکل و کاستی در این خصوص وجود ندارد.

 

حسن بیگی اظهار کرد: اکثر فعالان سیاسی با گرایش های مختلف به صورت خودجوش به صحنه آمده اند و از مردم برای استقبال پرشور در این سفر دعوت کرده اند.

 

وی گفت: حضور و برنامه های رئیس جمهوری در سفر 2 روزه به استان مرکزی در شهرهای اراک و خمین خواهد بود اما اعضای کابینه دولت با حضور در شهرستان های تابعه در میان مردم حضور پیدا می کنند و طرح های عمرانی و اقتصادی تدارک دیده شده توسط آنان به عنوان نماینده عالی دولت بهره برداری خواهد شد.

 

حسن بیگی بیان کرد: نمایندگان عالی دولت در این سفر با برگزاری نشست هایی مسائل، درخواست ها و مشکلات شهرستان ها را بررسی می کنند و در نشست جمع بندی سفر با حضور رئیس جمهوری مطرح خواهد شد.

 

وی عنوان کرد: استقبال رسمی از رئیس جمهوری و اعضای کابینه در فرودگاه اراک، سخنرانی و دیدار آقای روحانی با مردم در ورزشگاه پنجم مرداد، برگزاری نشست توسعه و سرمایه گذاری با حضور فعالان اقتصادی بخش دولتی و خصوصی ، نشست دیدار با نخبگان، علما و برگزیدگان استان مرکزی و بهره برداری از طرح های اقتصادی و عمرانی به صورت ویدئو کنفرانس از جمله برنامه های تدارک شده این سفر در روز نخست است.

 

حسن بیگی توضیح داد: دیدار مردمی و تشکیل شورای اداری استان مرکزی از جمله برنامه های روز دوم سفر کابینه دولت در شهر خمین است.

 

استان مرکزی با یک میلیون و 414 هزار نفر جمعیت و 12 شهرستان در قلب ایران قرار دارد و به عنوان دومین قطب صنایع مادر تخصصی چهارمین قطب صنعت و یکی از کانون های مهم کشاورزی کشور است.

  28 مهر 1395
بخش : استان مرکزی / دولت
کد خبر: 56383
مرجع: ایرنا
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم فاتح جام جهانی 2018 خواهد بود


ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز