رئیس حزب ندای ایرانیان:
نماینده هر حزب در موفقیت آن سهم بسزایی دارد

رئیس حزب ندای ایرانیان اظهار کرد: برای کاندیداتوری از قم هنوز تصمیم نگرفته‌ام.

صادق خرازی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی ساجد خبر، بااشاره به تعداد و طیف های سیاسی که مایل به حضوردر مجلس هستند ، هنوز موفقیت یا عدم موفقیت هیچ گروهی از جمبه اصلاح طلبان را محرز ندانست و با ارزیابی وضعیت حضور اصلاح‌طلبان در مجلس آینده گفت: میزان موفقیت اصلاح‌طلبان در مجلس آینده منوط به نحوه مشارکت همه جانبه در سراسر کشور است که موارد و موضوعات بسیاری بر این امر موثر هستند.

وی افزود: شعارها و عملکرد کسانی که با عنوان اصلاح‌طلب می‌خواهند کاندیدا شوند در جلب آرای مردمی موثر است.بدیهی است افراد سخنگو و تیتر در هر حزبی معرف آن حزب است و موفقیت حزب منوط به نوع رفتار سیاسی آن فرد است.

رئیس حزب ندای ایرانیان با ابراز امیدواری نسبت به حضور پررنگ‌تر اصلاح‌طلبان در مجلس آینده تصریح کرد: برداشت من از وضعیت فعلی این است که اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان وضعیت بهتری در مجلس آینده نسبت به سال‌های گذشته خواهند داشت.

وی در پاسخ به ادعای برخی روزنامه‌ها مبنی بر کاندیداتوری وی از قم اظهار کرد: من هنوز تصمیمی در این زمینه نگرفتم و منتظر تصمیم‌گیری شورای مرکزی حزب هستم.

 

  27 آذر 1394
بخش : قم / سیاسی / مجلس
کد خبر: 50958
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم فاتح جام جهانی 2018 خواهد بود


ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز