مدیرعامل شرکت پست خبر داد:
راه‌اندازی سیستم موبایل و آن‌لاین ثبت مرسولات پستی

مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران گفت: با پیگیری‌های انجام شده در دهه فجر امسال، سیستم موبایل و آن‌لاین ثبت در همه کشور راه‌اندازی خواهد شد و توزیع‌کنندگان مرسولات پستی در سراسر کشور به‌صورت آن‌لاین ثبت و رصد می‌شوند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه یزد، "حسین مهری" در جمع کارکنان پست این استان افزود: اگر توزیع مرسولات به‌هنگام و درست باشد، قطعاً بیش از 90 درصد مشکلات پست حل شده است.

 

وی ادامه داد: خواسته‌ها و نیازهای مردم در حال تغییر بوده و ما باید خودمان را همراه با توقعات و نیازهای مردم به‌روزسانی کنیم. امروزه در دنیا سرعت حرف اول را در توزیع مرسولات می زند.

 

مهری خاطرنشان کرد: باید برای به‌روزرسانی و تامین تجهیزات نیز تمهیدات لازم اندیشیده شود که بسیاری از این تجهیزات فراهم شده و بقیه موارد هم در حال به‌روزرسانی است.

 

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل پست جمهوری اسلامی ایران گفت: امروزه جهت‌گیری پست در دنیا به سمت پست لجستیک است و متاسفانه در کشور ما زیرساخت‌های این مساله وجود ندارد و هنوز رویکرد ما در پست ایران، خدمات‌رسانی دولتی به مردم است که باید این روش اصلاح شود، لذا با سرعت باید زیرساخت‌های لازم فراهم شود که اقدامات لازم در حال انجام است.

  17 دی 1394
بخش : یزد / جامعه / فناوري و اطلاعات
کد خبر: 51510
مرجع: ایسنا
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم فاتح جام جهانی 2018 خواهد بود


ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز