انتصاب اولین زن به عنوان مدیرکل ارتباطات در یزد/افزایش تعداد زنان مدیر در وزارت ارتباطات

مشاور وزیر ارتباطات در امور زنان و خانواده درخصوص جزییات انتخاب زنان در وزارت ارتباطات توضیحاتی ارائه داد.

سودابه رادفر مشاور وزیر ارتباطات در امور زنان و خانواده با حضور در غرفه ایسنا با بیان اینکه اخیرا معاونت توسعه و پشتیبانی وزارت ارتباطات در بخشنامه‌ای به تمام سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه اعلام کرد که از این پس مشاوران امور زنان کلیه سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه این وزارتخانه باید در کمیته انتصابات به عنوان عضو مدعو شرکت کنند، گفت: این زنان پس از عضویت در کمیته انتصابات نسبت به شناسایی زنان موفق، بررسی رزومه و همچنین انتخاب این زنان به عنوان مدیران کل نظارت دارند.

وی با بیان اینکه امیدواریم تعداد زنان مدیر در وزارت ارتباطات افزایش یابد، تصریح کرد: با این حال در حال حاضر 5 زن به عنوان مدیر در وزارت ارتباطات مشغول فعالیت هستند.

مشاور وزیر ارتباطات در امور زنان و خانواده همچنین از انتصاب یک زن به عنوان مدیرکل وزارت ارتباطات در استان یزد خبر داد و گفت: خانم فداکار اولین زنی است که در استان یزد به عنوان مدیرکل منصوب شده است که متولد سال 57 است و دارای سال‌ها سابقه اجرایی در وزارت ارتباطات است که این زن علاوه بر زن بودن، در راستای جوانگرایی نیز انتخاب شده است.

  16 آبان 1395
بخش : یزد / فناوري و اطلاعات
کد خبر: 56609
مرجع: ایسنا
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم فاتح جام جهانی 2018 خواهد بود


ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز