رییس جمهور : امیدوارم سفر به کرمان مایه خیر و برکت برای مردم استان باشد

 رییس جمهور که به منظور انجام بیست و هفتمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید پیش وارد کرمان شد، مورد استقبال استاندار کرمان و نماینده ولی فقیه در استان قرار گرفت.

حجت‌الااسلام والمسلمین حسن روحانی در جمع خبرنگاران کرمانی اظهار کرد: بسیار خوشحالم که در روز میلاد امام حسین علیه السلام خدمت مردم عزیز و سرافراز کرمان هستیم و امیدوارم در این سفر همه استعدادها و قابلیت های استان مورد بحث و بررسی قرار گیرد و از نظرات علما، ایثارگران و فرهیختگان و بخش‌های اقتصادی استفاده کنیم و تصمیماتی که راجع به استان کرمان در جلسه هیئت وزیران اتخاذ شده به سمع و نظر مردم برسانیم.

روحانی تصریح کرد: امیدوارم این سفر مایه خیر و برکت برای مردم شریف استان بسیار مهم کرمان باشد.

به گزارش ایسنا، استقبال رسمی از ریاست جمهوری در فرودگاه کرمان، دیدار مردمی ریاست جمهوری در مصلای کرمان، دیدار با علما و برگزیدگان استان و جلسه توسعه سرمایه گذاری از برنامه‌های روز سه شنبه و شرکت درشورای اداری و سپس نشست خبری ریاست جمهوری در روز چهارشنبه 22 اردیبهشت از برنامه‌های سفر دو روزه رییس جمهور به استان کرمان است.

همچنین در سفر کاروان تدبیر و امید به کرمان، انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهوری به جیرفت، نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت به زرند، پورمحمدی وزیر دادگستری به سیرجان، علوی وزیر اطلاعات به بافت و فانی وزیر آموزش و پرورش به رفسنجان و انار سفر خواهند کرد.

یونسی دستیار رئیس جمهوری نیز به قلعه گنج سفر می کند و سلطانی فر معاون رئیس جمهوری به بم، مولاوردی معاون رئیس جمهوری در امور بانوان و خانواده به راور و کوهبنان، ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به رودبار و فاریاب، ترکان به شهربابک و رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری نیز به فهرج، ریگان و نرماشیر سفر می کنند.

  21 اردیبهشت 1395
بخش : کرمان / دولت
کد خبر: 53867
مرجع: ایسنا
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز