واژگونی اتوبوس کرمان - تهران با ۵ کشته

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان کرمان گفت: اتوبوس کرمان به مقصد تهران در محور مهریز در استان یزد واژگون شده و ۱۱ کشته و زخمی برجای گذاشت.

محسن کاشانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار در کرمان اظهار‌داشت: اتوبوس کرمان تهران در 66 کیلومتری محور کرمان یزد و در استان یزد در ساعت حدود 22 دچار حادثه شده است و بر اثر این حادثه تعدادی از هوطنان جان خود را از دست دادند.

وی با اشاره به اینکه در این حادثه 4 نفر کشته و 7 نفر زخمی شدهاند گفت: مصدومین به نزدیک‌ترین بیمارستان منتقل شدند و در حال درمان هستند.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان کرمان با بیان اینکه این اتوبوس متعلق به شرکت اتوبوسرانی عدل تعاونی 7 کرمان است افزود: اطلاعات تکمیلی در رابطه با دلایل واژگونی اتوبوس متعاقبا اعلام می‌شود.

فوتی‌های سانحه اتوبوس کرمان-تهران به ۵نفر رسید

احمد دهقان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: امشب یک دستگاه اتوبوس که از کرمان عازم تهران بود، در محور شهرستان مهریز در استان یزد و در حوالی دو راهی روستای گردکوه واژگون شد که در محل سانحه، چهار نفر کشته شدند.

وی بیان کرد: مصدومان این حادثه که اکنون تعداد آنها ۲۱ نفر گزارش شده است نیز به بیمارستان های فاطمه الزهرا (س) مهریز و رهنمون یزد اعزام شدند.

دهقان خاطرنشان کرد: راننده اتوبوس نیز که دچار جراحات شدیدی شده بود، در مسیر اعزام به بیمارستان جان خود را از دست داد.

وی بیان کرد: اغلب مسافران این اتوبوس از اتباع افغانستانی بودند و هم اکنون نیروهای امدادرسان از جمله اورژانس، هلال احمر، آتش نشانی و ... در محل حادثه حضور دارند.

دهقان با بیان اینکه حال دو تن دیگر از مصدومان نیز وخیم است، افزود: مصدومان به سرعت در بیمارستانهای یاد شده تحت مداوا قرار گرفته اند.

به گزارش مهر، این حادثه حوالی ساعت ۲۲ امشب در ۱۵ کیلومتری مهریز و ۷۵ کیلومتری مرکز استان یزد رخ داده است.

  18 فروردین 1397
بخش : کرمان / حوادث
کد خبر: 62484
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز