وزیر ارتباطات: بعضی‌ها اینترنت ۸ گیگ به مردم می‌فروشند اما ۲ گیگ بیشتر تحویل نمی‌دهند

محمدجواد آذری‌جهرمی,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,اخبار فناوری اطلاعات
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه در اینترنت ثابت کسی حجم فروشی نمی‌کند و سرعت مطرح است گفت: بعضی‌ها اینترنت ۸ گیگ به مردم می‌فروشند اما دو گیگ بیشتر تحویل نمی‌دهند.

به گزارش ساجدخبر محمدجواد آذری‌جهرمی عصر امروز در نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی استان کرمان اظهار داشت: اتاق بازرگانی استان کرمان از قدیمی‌ترین اتاق‌های بازرگانی ایران است.

 

وی با بیان اینکه موارد مربوط به اتاق افغانستان و مشکلات تجارت را در هیئت دولت مطرح می‌کنم گفت: ممنوع شدن صادرات خرما به‌دلیل تنظیم بازار در ماه رمضان است.

 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه بحث انتقال پروانه نرم‌افزار در کمیسیون فرعی مصوب شده و به کمیسیون اصلی برای تصویب نهایی آمده است افزود: Adsl یک تکنولوژی منسوخ شده و تلاش داریم شرایط را به شرایط پیشرفت در شبکه برسانیم و به چرخه درست برگردد.

 

وی با بیان اینکه در اینترنت ثابت کسی حجم فروشی نمی‌کند و سرعت مطرح است گفت: بعضی‌ها اینترنت ۸ گیگ به مردم می‌فروشند اما دو گیگ بیشتر تحویل نمی‌دهند.

 

آذری‌جهرمی با اشاره به اینکه جلوی سرمایه‌گذاری را نبستیم افزود: به دنبال جذب سرمایه از طرق مختلف هستیم.

  12 اردیبهشت 1398
بخش : کرمان / فناوري و اطلاعات
کد خبر: 71048
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز