بهمن ماه 1395
همایش بین المللی IOTC (کمیسیون تون ماهیان اقیانوس هند)بهمن ماه در چابهاربرگزارمی شود
میزبانی چابهار ازهمایش بین المللی IOTC (کمیسیون تون ماهیان اقیانوس هند)

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل شیلات استان سیستان و بلوچستان از برگزاری کارگاه آموزشی و همایش بین المللی IOTC با حضور ۲۵ نفر از کارشناسان ۶ کشور عضو IOTC از ۲ الی ۵ بهمن ماه سالجاری در شهرستان چابهار خبر داد.

 به گزارش ساجد خبر ، علی فاتحی جهانتیغ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع شیلات استان در جلسه ای که با حضور آقایان رجایی دبیر کمیسیون ملی IOTC و عبدالهی از دفتر روابط بین الملل سازمان شیلات ایران و تعدادی از مدیران شیلات استان ، بمنظور برنامه ریزی برگزاری این همایش در اداره کل شیلات استان برگزار گردید ، از آمادگی این اداره کل جهت برگزاری هر چه باشکوه تر این کارگاه ۴ روزه در بهمن ماه خبر داد.

شایان ذکر است استان سیستان و بلوچستان دارای حدود ۹۵۰ فروند شناور لنج صیادی می باشد که با حضور ۷۲ درصد این شناورها در آبهای فرا ساحلی و اقیانوسی ، بزرگترین ناوگان صیادی کشور در حوزه فراساحل را به خود اختصاص داده است و میزبانی این همایش را که با موضوع بررسی مسائل حوزه IOTC برگزار خواهد شد ،به نمایندگی از جمهوری اسلامی بر عهده خواهد داشت.

 

  • روابط عمومی اداره کل شیلات استان سیستان و بلوچستان

  18 آبان 1395
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز