دستگیری عامل شرارت‌های سریالی در شهرستان سرباز

دستگیری,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دفاع و امنیت
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل شرارت‌های سریالی در شهرستان سرباز که همکاری با گروهک‌های تروریستی، درگیری مسلحانه، قتل، حمل و نگهداری سلاح و مهمات و جابجایی افراد شرور را در سابقه دارد، خبر داد.

سردار محمد قنبری افزود: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر شرارت‌های سریالی فردی سابقه‌دار با ایجاد ناامنی در سطح شهرستان سرباز با اقداماتی از قبیل همکاری با گروهک‌های تروریستی، درگیری مسلحانه، قتل، حمل و نگهداری سلاح و مهمات، جابجایی افراد شرور؛ موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از مأموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت .

 

وی در ادامه بیان کرد: تحقیقات گسترده پلیس امنیت عمومی برای دستگیری این فرد شرور که دائم محل اختفایش را تغییر می‌داد ادامه داشت تا اینکه روز گذشته اطلاعاتی در خصوص حضور او در یکی از روستاهای شهرستان سرباز به دست آمد و مأموران پلیس بلافاصله برای دستگیری اش وارد عمل شدند‌.

 

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در این عملیات ماموران انتظامی شهرستان سرباز در قالب پنج تیم عملیاتی ویژه در اقدامی هماهنگ و منسجم با محاصره مخفیگاه این شرور خطرناک، او را در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند‌.

 

سردار قنبری با اشاره به معرفی این شرور تحت تعقیب به مقام قضائی خاطرنشان کرد: اولویت کار پلیس مقابله جدی، برخورد قاطع و بدون اغماض با مخلان نظم و امنیت است و اجازه جولان به اشرار را نخواهد داد‌.

 

وی همچنین در خبر دیگری از هلاکت ۴ قاچاقچی و سوداگر مرگ خبر داد و گفت: در این عملیات نیز مقادیری سلاح و مهمات کشف شد‌.

 

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از هلاکت ۴ سوداگر مرگ و کشف یک تن و ۷۷۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر طی عملیات ضربتی در شهرستان سیب و سوران خبر داد و گفت: در پی کسب خبری مبنی بر جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر توسط قاچاقچیان با خودروهای تندرو در حوزه شهرستان سیب و سوران بلافاصله مأموران پلیس مواد مخدر وارد عمل شدند‌.

 

وی خاطرنشان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیب و سوران شب گذشته با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس شهرستان سراوان ضمن کمین در مسیر تردد سوداگران مرگ، خودروهای حامل مواد مخدر را شناسایی کردند‌.

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: قاچاقچیان مواد مخدر با مشاهده ماموران پلیس اقدام به تیراندازی کردند که با آتش پرحجم از سوی آنان مواجه شدند به گونه ای که در این درگیری نفس گیر، ۴ نفر از سوداگران مرگ به هلاکت رسیدند‌.

 

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دستگیری ۴ سوداگر مرگ در این عملیات، گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از ۵ خودرو توقیف شده، یک تن و ۵۹۲ کیلو و۴۰۰ گرم تریاک، ۱۷۱ کیلو و ۸۰۰ گرم هروئین و ۱۳ کیلو و ۸۰۰ گرم حشیش کشف کردند‌.

 

وی ادامه داد: مأموران پلیس در این عملیات، ۵ قبضه سلاح کلاشینکف، ۱۸ تیغه خشاب و ۳۹۷ تیر جنگی نیز کشف کردند .

 

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در خاتمه گفت: پلیس با سوداگران مرگ قاطعانه برخورد می کند و اجازه هیچ‌گونه جولانی را به آنان نخواهد داد.

  8 مهر 1397
بخش : سیستان و بلوچستان / داخلی
کد خبر: 66499
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز صیدنیوز