رودخانه کرج ۴ نفر را به کام مرگ فرو برد/تلاش برای کشف اجساد غرق شده ادامه دارد/تصاویر

معاون امداد و نجات هلال احمر استان البرز از ادامه تلاش های هلال احمر و اعزام دو تیم برای کشف اجساد حادثه سقوط خودرو به داخل رودخانه کرج خبر داد .

داود رجبی  معاون امداد و نجات هلال احمر استان البرز با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: روز  ۲۴ فروردین ماه ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه حادثه ای در محور کرج چالوس رخ داد و به واسطه انحراف و سقوط پژو پرشیا در رودخانه کرج ۴ سرنشین آقا در دم جان باختند.

456457567

وی افزود: هلال احمر استان البرز در محل حادثه حضور یافت و با تلاش عوامل امداد و نجات خودرو به همراه دو سرنشین کشته شده از رودخانه خارج شدند و  متاسفانه دو سرنشین خودرو به دلیل انحراف به داخل رودخانه سقوط کرده بود مفقود شدند.

5666677699

رجبی اظهار داشت: با وجود تلاش های عوامل امداد و نجات هلال احمر تا کنون جسد دو قربانی مفقود شده یافت نشده و تلاش برای یافتن اجساد همچنان ادامه دارد و بارندگی طی دو روز اخیر در استان کار را سخت تر کرده است.

656779

معاون امداد و نجات هلال احمر استان البرز در خاتمه تصریح کرد: امروز نیز دو تیم در حاشیه رودخانه کرج مستقر شده و حجم آب به واسطه بارندگی بالا بوده و طغیان رودخانه کرج مانع از فعالیت عوامل امداد و نجات هلال احمر شده و طی دو روز گذشته در محور کرج – چالوس شاهد حادثه برخورد خودرو تیبا با دیواره بیرونی تونل ۳محور کرج – چالوس بودیم که این حادثه نیز ۴ مصدوم سرپایی و یک مصدوم انتقالی به همراه داشت.

  27 فروردین 1395
بخش : البرز / حوادث
کد خبر: 53290
مرجع: البرز24
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم فاتح جام جهانی 2018 خواهد بود


ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز