ماجرای زایمان روی زمین در بیمارستان کمالی کرج چیست؟

نماینده مردم کرج در واکنش به بازتاب سخنان وزیر بهداشت مبنی بر زایمان مردم روی زمین در بیمارستان کمالی کرج گفت: به هیچ وجه وضعیت بیمارستان کمالی کرج این‌چنین نبوده و منظور وزیر بهداشت از این حرف بیان کاستی های ناشی از حجم بالای مراجعه کنندگان به بیمارستان در گذشته بوده است.

محمدجواد کولیوند در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینکه بیمارستان کمالی کرج قدمتی 60 ساله دارد، افزود: در گذشته تعداد تخت‌های این بیمارستان به گونه‌ای بود که جوابگوی تعداد مراجعه کنندگان به این بیمارستان نبود، بنابراین بیمارانی که توانایی ایستادن و یا نشستن نداشتند روی زمین دراز می کشیدند.

وی به انعکاس صحبت‌های وزیر بهداشت اشاره کرد و گفت: منظور وزیر بهداشت این نبوده که واقعا زایمانی بر روی زمین انجام شده است و منظور همین مراجعه کنندگانی بوده که به خاطر تحمل نداشتن روی زمین دراز کشیده بودند.

کولوند در پاسخ به وضعیت کنونی بیمارستان کمالی خاطرنشان کرد: با بهره برداری هایی که اخیرا از زیرساخت ‌بیمارستانی استان صورت گرفت تا 80 درصد شرایط بهبود یافته است.

  4 مرداد 1395
بخش : البرز / جامعه
کد خبر: 55261
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز