بمب گذاری در کرج تکذیب شد

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان البرز خبر بمب‌گذاری در مرکز این استان را تکذیب کرد.

ظهر امروز تعدادی از شهروندان با ارسال تصاویری برای خبرنگاران این خبرگزاری، از مسدود شدن یک مسیر در منطقه گلشهر کرج خبر دادند.

در تصاویر دریافتی، نیروی انتظامی و ماموران آتش‌نشانی خیابان گلزار غربی در منطقه گلشهر را مسدود کرده و مشغول فعالیت‌ هستند.

برخی از شاهدان مدعی بودند که یک دستگاه خودرو پژو اقدام به پرتاب یک کیف دستی کرده و این کیف حاوی بمب بوده است.

در این ارتباط سرهنگ سید محمدرضا خسروی معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان البرز با تکذیب شایعات مطرح شده گفت: حدود ظهر امروز در تماس با پلیس 110 از پیدا شدن یک کیف سامسونت مشکوک مطلع شدیم.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع، بلافاصله ماموران خبره نیروی انتظامی و خنثی‌سازی بمب به محل اعزام شدند و پس از بررسی‌ها مشخص شد که این کیف متعلق به یکی از مسافران بوده و موضوع مشکوکی در داخل آن قرار ندارد.

معاون نیروی انتظامی استان البرز با تاکید بر اینکه اقتدار نیروهای اطلاعاتی و امنیتی نظام مقدس جمهوری اسلامی به اندازه‌ای است که احدی توان و جسارت خرابکاری و ایجاد ناامنی در کشورمان را ندارد، گفت: ماموران نیروی انتظامی و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و قضایی به صورت شبانه‌روزی در تلاش هستند تا امنیت کامل را در کشور و استان البرز برقرار کرده و به فضل الهی ثمره این ایثار را مردم با احساس امنیت می‌بینند.

خسروی با تقدیر از هوشیاری شهروندان البرزی گفت: به طور قطع کوچک‌ترین گزارش‌ها در کمترین زمان ممکن و با دقت بسیار زیاد اطلاعاتی در استان البرز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

  8 شهریور 1395
بخش : البرز / حوادث
کد خبر: 55741
مرجع: فارس
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز