تلاش خالصانه دیده‌بان ، فداکاری و ایثارگری
دیده بان ، آبروی اصناف افتخار بازار
کتاب تجارت پرسود هدیه به همه شهدای شاخص کشور است

به گزارش ساجد خبر از اردبیل – عباس نوروزی همایون ، مسؤول سازمان بسیج اصناف و بازاریان سپاه حضرت عباس‌(ع) استان اردبیل گفت: شهید دیده‌بان در مسؤولیت ستاد پشتیبانی جنگ در اردبیل موفق بوده و با شهادت وی اردبیل نیرویی راستین و خدوم را در جنگ از دست داد، شهید دیده‌بان در کمک‌رسانی و پشتیبانی جبهه و جنگ فداکاری و ایثارگری خود را بدون توقع مادی و با پیگیری و تلاش خالصانه انجام داد.

محمود وهاب‌زاده مسؤول سازمان بسیج اصناف و بازاریان سپاه حضرت عباس‌(ع) استان اردبیل در نشست رسانه ای با خبرنگاران و در تبیین برگزاری یادواره شهید شاخص کشور از تهیه مستند شهید دیده‌بان خبر داد و اظهار داشت: کتاب دیده‌بان سبلان حاوی خاطرات این شهید است و تجارت پرسود نیز به زندگینامه و فعالیت‌های انقلابی و بسیجی شهید دیده‌بان پرداخته است.

محمود وهاب‌زاده گفت: کتاب تجارت پرسود هدیه معنوی تقدیم به همه شهدای شاخص کشور است که در راس آنها امسال شهید غلامحسین دیده‌بان به عنوان شهید شاخص بسیج اصناف و بازاریان کشور انتخاب شده است.

وی خاطرنشان شد: کتاب دیده‌بان سبلان و تجارت پرسود در هفته بسیج در استان رونمایی می شود.

او از اجرای برنامه آبروی اصناف افتخار بازار به مدت چهار روز خبر داد و افزود: اجرای برنامه آبروی اصناف افتخار بازار در مراکز تجاری، بازارها و پاساژهای اردبیل برای گرامیداشت یاد و خاطره و ایثارگری‌های شهید دیده‌بان برگزار می شود.

 

 

  25 آبان 1395
بخش : استانها / شمالی / اردبیل
کد خبر: 56758
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز