معاون فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت عباس‌(ع) استان اردبیل:
هفته بسیج با محوریت «بسیج، پژواک ندای زینب‌(س)» برگزار می‌شود
توسعه فرهنگ تحقیق و پژوهش و کمک به رشد و تبیین نقش بسیج در روند پیشرفت کشور و برگزاری جشنواره ابتکارات و اختراعات در استان.

به گزارش ساجد خبر از اردبیل – عباس نوروزی همایون ، معاون فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت عباس‌(ع) استان اردبیل گفت: شعار امسال هفته بسیج با عنوان بسیج انقلابی و خدمتگزاری نامگذاری شده است و برنامه‌های این هفته در مساجد، پایگاه‌های مقاومت مدارس و ... برگزارمی شود.

اصغر عباس‌زاده معاون فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت عباس‌(ع) استان اردبیل در نشست خبری با خبرنگاران در تبیین برنامه‌های هفته بسیج اظهار داشت: برای هفته بسیج سالجاری  690 عنوان برنامه در سازمان‌های بسیج از شهرستان‌ها طرح‌ریزی شده است.

عباس‌زاده به برنامه های هفته بسیج اشاره کرد و گفت: اولین روز هفته بسیج مصادف با اربعین حسینی است که «بسیج، پژواک ندای زینب (س)» شعار این روز است و با مشارکت در راهپیمایی اربعین حسینی اجرایی می شود.

او دومین روز هفته بسیج را «انقلابی‌گری، ظلم‌ستیزی» اعلام نمود و خاطرنشان شد: در سراسر استان دانشگاهیان، نخبگان و هادیان سیاسی در مدارس حاضر خواهند شد تا فداکاری بسیج را به نسل چهارم انتقال دهند.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت عباس‌(ع) استان اردبیل عنوان روز سوم را « بسیج، انقلابی‌گری و پیشرفت» اعلام کرد و گفت: برنامه‌های محوری استان در این روز جشنواره جهادگران علم و فناوری خواهد بود که اولین هدف آن ارائه دستاوردهای علمی بسیج و نقش بسیج در عرصه علم و فناوری است.

عباس‌زاده اضافه کرد: توسعه فرهنگ تحقیق و پژوهش و کمک به رشد و تبیین نقش بسیج در روند پیشرفت کشور و برگزاری جشنواره ابتکارات و اختراعات در استان از دیگر برنامه‌های این روز است.

وی یادآور شد: در روز چهارم نیز با عنوان «بسیج و انقلابی‌گری» نمایشگاه صنایع تبدیلی و اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه حضرت عباس‌(ع) استان اردبیل عنوان روز پنجم را «بسیج، انقلابی‌گری و ایثار» اعلام کرد و گفت: محوری‌ترین برنامه این روز برگزاری یادواره شهدا در قالب آبروی کوچه‌ها، افتخار محله‌ها، دیدار با بسیجیان پیشکسوت رزمنده و غبارروبی مزار شهدا است.

عباس‌زاده « بسیج، انقلابی‌گری و اقتدار جهانی» را عنوان روز ششم این هفته اعلام کرد و گفت: محوری‌ترین برنامه تجمع بسیجیان با عنوان مدافعان حرم، شرکت در نمازهای جمعه و سخنرانی فرماندهان است.

وی عنوان روز آخر این هفته را «بسیج، انقلابی‌گری و مبارزه با فساد» اعلام کرد و گفت: همایش مبارزه با فساد در این روز با حضور پرشور مردم استان برگزار می شود.

این مقام مسئول در پایان نشست خبری به یادواره شهید شاخص کشور اشاره کرد و گفت: در پایان هفته یسیج یادواره شهید غلامحسین دیده‌بان شهید شاخص اصناف و بازاریان کشور با حضور فرماندهان لشکری و کشوری در حسینیه ثارالله برگزار می‌شود.

 

  25 آبان 1395
بخش : استانها / شمالی / اردبیل
کد خبر: 56759
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم فاتح جام جهانی 2018 خواهد بود


ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز