معاون فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت عباس‌(ع) استان اردبیل:
هفته بسیج با محوریت «بسیج، پژواک ندای زینب‌(س)» برگزار می‌شود
توسعه فرهنگ تحقیق و پژوهش و کمک به رشد و تبیین نقش بسیج در روند پیشرفت کشور و برگزاری جشنواره ابتکارات و اختراعات در استان.

به گزارش ساجد خبر از اردبیل – عباس نوروزی همایون ، معاون فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت عباس‌(ع) استان اردبیل گفت: شعار امسال هفته بسیج با عنوان بسیج انقلابی و خدمتگزاری نامگذاری شده است و برنامه‌های این هفته در مساجد، پایگاه‌های مقاومت مدارس و ... برگزارمی شود.

اصغر عباس‌زاده معاون فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت عباس‌(ع) استان اردبیل در نشست خبری با خبرنگاران در تبیین برنامه‌های هفته بسیج اظهار داشت: برای هفته بسیج سالجاری  690 عنوان برنامه در سازمان‌های بسیج از شهرستان‌ها طرح‌ریزی شده است.

عباس‌زاده به برنامه های هفته بسیج اشاره کرد و گفت: اولین روز هفته بسیج مصادف با اربعین حسینی است که «بسیج، پژواک ندای زینب (س)» شعار این روز است و با مشارکت در راهپیمایی اربعین حسینی اجرایی می شود.

او دومین روز هفته بسیج را «انقلابی‌گری، ظلم‌ستیزی» اعلام نمود و خاطرنشان شد: در سراسر استان دانشگاهیان، نخبگان و هادیان سیاسی در مدارس حاضر خواهند شد تا فداکاری بسیج را به نسل چهارم انتقال دهند.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت عباس‌(ع) استان اردبیل عنوان روز سوم را « بسیج، انقلابی‌گری و پیشرفت» اعلام کرد و گفت: برنامه‌های محوری استان در این روز جشنواره جهادگران علم و فناوری خواهد بود که اولین هدف آن ارائه دستاوردهای علمی بسیج و نقش بسیج در عرصه علم و فناوری است.

عباس‌زاده اضافه کرد: توسعه فرهنگ تحقیق و پژوهش و کمک به رشد و تبیین نقش بسیج در روند پیشرفت کشور و برگزاری جشنواره ابتکارات و اختراعات در استان از دیگر برنامه‌های این روز است.

وی یادآور شد: در روز چهارم نیز با عنوان «بسیج و انقلابی‌گری» نمایشگاه صنایع تبدیلی و اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه حضرت عباس‌(ع) استان اردبیل عنوان روز پنجم را «بسیج، انقلابی‌گری و ایثار» اعلام کرد و گفت: محوری‌ترین برنامه این روز برگزاری یادواره شهدا در قالب آبروی کوچه‌ها، افتخار محله‌ها، دیدار با بسیجیان پیشکسوت رزمنده و غبارروبی مزار شهدا است.

عباس‌زاده « بسیج، انقلابی‌گری و اقتدار جهانی» را عنوان روز ششم این هفته اعلام کرد و گفت: محوری‌ترین برنامه تجمع بسیجیان با عنوان مدافعان حرم، شرکت در نمازهای جمعه و سخنرانی فرماندهان است.

وی عنوان روز آخر این هفته را «بسیج، انقلابی‌گری و مبارزه با فساد» اعلام کرد و گفت: همایش مبارزه با فساد در این روز با حضور پرشور مردم استان برگزار می شود.

این مقام مسئول در پایان نشست خبری به یادواره شهید شاخص کشور اشاره کرد و گفت: در پایان هفته یسیج یادواره شهید غلامحسین دیده‌بان شهید شاخص اصناف و بازاریان کشور با حضور فرماندهان لشکری و کشوری در حسینیه ثارالله برگزار می‌شود.

 

  25 آبان 1395
بخش : استانها / شمالی / اردبیل
کد خبر: 56759
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز