معاون سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:
انتقال ارزشها و فداکاریهای خالصانه شهدا به نسل جدید انقلاب
در حال حاضر پیشرفت کشور در عرصه‌های مختلف نظامی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی را مدیون خون پاک شهدا هستیم.

 به گزارش ساجد خبر از اردبیل – عباس نوروزی همایون ، معاون سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بعد از مایوس شدن از تهاجم نظامی به ایران به دلیل قدرت دفاعی کشورمان، روی به جنگ نرم آورند .

سرهنگ پاسدار سیدشفیع حسینی معاون سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: دشمنان با تهاجم فرهنگی قصد دارند که جوانان این مرز و بوم را از آرمانهای شهدا دور نگه دارند که به طور قطع باید به این موضوع توجه نمود و در راستای تبیین ارزشهای شهدا برنامه‌های مختلفی برگزار شود.

سیدشفیع حسینی بیان کرد: در زمان 8 سال دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران با کمترین تجهیزات در مقابل دشمن بعثی که ابرقدرتهای جهان از این رژیم حمایت کرده و تجهیزات و تسلیحات نظامی در اختیار آنها قرار داده بودند، صف‌آرایی کردند و با تکیه بر نیروی ایمان و تقوا و نیز پیروی از ولایت فقیه در جبهه‌های حق علیه باطل حضور یافته و اجازه ندادند یک وجب از خاک کشور به دست متجاوزان عراقی اشغال شود.

سیدشفیع حسینی بیان کرد: در حال حاضر پیشرفت کشور در عرصه‌های مختلفی نظامی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی را مدیون خون پاک شهدا هستیم و باید این ارزشها و فداکاریهای خالصانه شهدا به نسل جدید انقلاب انتقال یابد و برگزاری جشنوارها و یادوارهای شهدا در این راستا از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است.

وی به موضوع برگزاری یادواره ملی شهید شاخص بسیج اصناف کشور در اردبیل اشاره نمود وگفت: سازمان بسیج مستضعفین دارای 21 قشر است که هر سال شهدای شاخص بسیج اقشار مختلف به صورت کشوری انتخاب می‌شود.

او تصریح کرد: تمامی برنامه‌های سازمان بسیج با محوریت این شهدای شاخص در سطح کشور به انجام می‌رسد که امسال نیز از استان اردبیل 2 شهید در بسیج ورزش و اصناف به عنوان شهدای شاخص کشور انتخاب شدند که یادواره شهید اسماعیل اعلمی، شهید شاخص بسیج ورزش ماه گذشته در اردبیل برگزار شد.

 

حسینی بیان کرد: شهید دیده‌بان از شهدای واالامقام استان اردبیل نیز به عنوان شهید شاخص بسیج اصناف کشور انتخاب شده که این موضوع برای ما بسیار حائز اهمیت است و تلاش می‌کنیم با برگزاری یادواره‌ها و برنامه‌های مختلف در راستای تبیین شخصیت این شهدا و نیز آشنایی نسل جوان با ارزشها و آرمانهای دفاع مقدس اقدامات موثری انجام دهیم.

این مقام مسئول افزود: یادواره شهید غلامحسین دیده‌بان شهید شاخص بسیج اصناف کشور روز 7  آذرماه با حضور مسئولان کشوری و استانی و خانواده‌های شهدا و ایثارگران در حسینیه ثارالله سپاه استان اردبیل برگزار می‌شود که ما از تمامی اقشار و مردم ولایی استان اردبیل به منظور ارج نهادن به مقام والای شهدا برای حضور در این مراسم دعوت می نمائیم.

 

  26 آبان 1395
بخش : استانها / شمالی / اردبیل
کد خبر: 56760
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز