جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل:
بازخوانی هشت سال جنگ تحمیلی در هفته دفاع مقدس منتج به پاسداشت ارزش‌های انقلابی و اسلامی
انقلابی‌گری به معنای اخلاص و دفاع از ارزش‌های ناب اسلامی بوده و فکر و عمل انقلابی تضمین کننده باورهای دینی و اجتماعی می باشد.

به گزارش ساجد خبر از اردبیل - عباس نوروزی همایون ، جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: بازخوانی هشت سال جنگ تحمیلی در هفته دفاع مقدس منتج به پاسداشت ارزش‌های انقلابی و اسلامی می شود.

سردار فرهنگ مستعد حصاری جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در نشست خبری با خبرنگاران، اظهار کرد: انقلابی بودن لازمه استمرار حرکت نظام اسلامی است و انقلابی‌گری به معنای اخلاص و  دفاع از ارزش‌های ناب اسلامی بوده و فکر و عمل انقلابی تضمین کننده باورهای دینی و اجتماعی می باشد.
فرهنگ مستعد گفت: در سال جاری شعار برنامه‌های هفته دفاع مقدس " من یک انقلابی‌ام" می باشد و متولی اصلی اجرای برنامه‌های فرهنگی مردم خواهند بود تا با حضور و حمایت‌های خود، یکبار دیگر پشتیبانی خود را از فرزندان انقلاب اسلامی نشان دهند.

وی با تبیین اهداف دشمنان نظام جمهوری اسلامی، از زوایای مختلف به بررسی موضوع پرداخت و تصریح کرد: هدف استکبار جهانی از ایجاد جنگ تحمیلی تجاوز به موقعیت جغرافیایی و خاک کشور نبود بلکه آنان اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی را نشانه قرار داده بودند.
مستعد حصاری با بیان اینکه هشت سال جنگ تحمیلی به ما درس مقاومت، پایدار و ایستادگی در مقابل دشمنان را آموخت، بیان کرد: در رزمندگان انقلاب اسلامی میل به جهاد و حرکت در مسیر ولایت نهادینه شده و فرهنگ مقاومت و پایداری به درجه اعلای خود رسیده بود.

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس با ماه عزاداری اباعبدالله الحسین (ع)؛ افزود: انقلاب اسلامی برگرفته از نهضت حسینی بوده و در دفاع مقدس نیز به تأثی از درس آزادگی کربلا و قیام عاشورا رزمندگان و ایثارگران با شعار «هیهات من الذله» و «لبیک یا حسین (ع)» از ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع کردند و لحظه‌ای از اهداف شجاعانه و به حق خود عقب نشینی نکردند.

  31 شهریور 1396
بخش : استانها / شمالی / اردبیل
کد خبر: 60369
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز