استاندار اردبیل:
همدلی بین قوا باعث پیشرفت استان است

http://basijnews.ir/files/fa/news/1398/2/28/2241022_524.jpg

استاندار اردبیل گفت: تقویت همکاری و همدلی بین قوا باعث پیشرفت هر چه بهتر استان می شود.

به گزارش ساجدخبر اردبیل ، اکبر بهنام جو در دیدار با رییس کل جدید دادگستری استان که جمعی از مدیران استانی هم حضور داشتند، ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، استقلال قوا و تقویت همکاری و همدلی بین قوای اجرایی و قضایی، باعث پیشرفت هر چه بیشتر استان و تحقق اهداف پیش بینی شده می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه توفیقات استان اردبیل در بحث های عمرانی و اقتصادی تاکنون بسیار خوب و مناسب بوده است افزود: اهتمام به مباحث پیشگیری در امور فرهنگی و اجتماعی می تواند باعث کاهش ورودی پرونده های قضایی و جزایی شود.

بهنام جو در ادامه رعایت اصل بی طرفی و عدالت در برگزاری انتخابات را راهبرد اصلی مدیران استان برشمرد و اظهار داشت:برگزاری انتخاباتی سالم در فضایی امن و با رعایت عدالت در دستور کار متولیان برگزاری انتخابات است.

رییس کل دادگستری استان هم ایجاد اشتغال و رونق تولید را بزرگترین حرکت فرهنگی و انقلابی دانست و افزود:دستگاه قضایی با تمام قوا از سرمایه گذاری پاک، فعالان عرصه کار و چرخه تولید حمایت می کند.

ناصر عتباتی ادامه داد:همکاری و همدلی بین قوا می تواند باعث ارتقای وضعیت اقتصادی اجتماعی و فرهنگی استان اردبیل شده و آینده خوبی برای مردم این خطه رقم زند.

  28 اردیبهشت 1398
بخش : استانها / شمالی / اردبیل
کد خبر: 71417
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز