یادواره شهدای عملیات بیت‌المقدس در مشگین‌شهر برگزار شد

با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده‌های معظم شهدای والامقام یادواره شهدای عملیات بیت‌المقدس در مشگین‌شهر برگزار شد و در این مراسم از جانبازان و خانواده‌های معظم شهدای این عملیات تجلیل به عمل آمد.

به گزارش ساجدخبر از اردبیل ؛ با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده‌های معظم شهدای والامقام یادواره شهدای عملیات بیت‌المقدس در مشگین‌شهر برگزار شد و در این مراسم از جانبازان و خانواده‌های معظم شهدای این عملیات تجلیل به عمل آمد.

حجت الاسلام والمسلمین علی رضایی مسئول عقیدتی سیاسی، ولی فقیه در سپاه مشگین‌شهر در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: رزمندگان و شهدای والامقام کشورمان در هر نقطه از کشورمان برای تامین امنیت و اقتدار کشورمان شبانه‌روز تلاش کرده‌اند و از جان و مال و ناموس خود گذشته‌اند.
وی با اشاره به این که برگزاری یادواره‌های شهدا و تجلیل از این بزرگواران کم‌ترین کاری است که در قبال آنان می‌توان انجام داد بیان کرد: شهدای والامقام کشورمان با آزادسازی ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی به تکلیف الهی عمل کرده و این ارزش‌ها را برای ما به ارمغان آورده‌اند که باید یاد و خاطر آنان را برای همیشه در دل‌ها زنده نگهداریم.

مسئول عقیدتی سیاسی، ولی فقیه در سپاه مشگین‌شهر بیان کرد: این موضوع که جانبازان و ایثارگران کشورمان شبانه‌روز رشادت‌های خود را برای به دست آوردن این پیروزی انجام دادند برای ما یک افتخار بزرگ است و ما همیشه قدردان تلاش و زحمات آنان خواهیم بود و باید با جان و دل زحمات آن را به همگان معرفی و تبیین کنیم.

رضایی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای والامقام شهرستان مشگین‌شهرو نیز شهدای عملیات بیت‌المقدس بیان کرد: هیچ کس اجازه ندارد ارج و قرب شهدای والامقام را کمرنگ و خرد بشمارد بلکه باید با توان و تلاش خود در راستای تداوم برگزاری یادواره‌های شهدای والامقام و نیز تبیین رشادت‌های آنان به ویژه به نسل جوان گام بردارند.

  6 خرداد 1398
بخش : اردبیل / ایثاروشهادت
کد خبر: 71627
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز