استاندار اردبیل:
اهمیت به حوزه دانش‌بنیان به عنوان یک منبع زودبازده اولویت اساسی است
مهم‌ترین هدف ما برای سالجاریی همانند سال گذشته توسعه و رونق اقتصادی و همزمان ریشه‌کن کردن بیکاری است

 

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، استاندار اردبیل گفت: اهمیت به حوزه دانش‌بنیان به عنوان یک منبع زودبازده اولویت اساسی است و درصدد هستیم با توسعه این مهم به تمامی اهداف خود در راستای بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود دست یابیم و با رفع مشکلات موانع پیش رو را از سر راه برداریم.

اکبر بهنامجو استاندار اردبیل اظهار داشت: مهم‌ترین هدف ما برای سالجاریی همانند سال گذشته توسعه و رونق اقتصادی و همزمان ریشه‌کن کردن بیکاری است و تلاش داریم  با اشتغال‌زایی مناسب در سطح استان مشکلات موجود را برطرف نموده و در راستای بهبود شرایط و وضعیت موجود گام‌های اساسی برداریم.

اکبر بهنامجوگفت: تلاش برای بازگردانی چرخه تولید واحدهای راکد و نیمه‌راکد اردبیل با جدیت ادامه دارد و در تلاش هستیم توسعه حوزه دانش‌بنیان را در این زمینه به سطح قابل قبول برسانیم.

استاندار اردبیل بیان کرد: ظرفیت اشتغال 3 هزار نفری در استان آماده است و درصدد هستیم با بازگردانی کارخانه چرم مغان به چرخه تولید در قالب پارک علم و فناوری روند تولیدی خود را با جدیت ادامه دهد.

وی ادرخصوص بهره‌برداری از کارخانه کریستال نمین ابراز داشت: تا پایان سالجاری کارخانه کریستال نمین با سرمایه‌گذاری 450 میلیارد تومانی و اشتغال‌زایی برای یک هزار و 500 نفر به بهره‌برداری می‌رسد که اقدامات و برنامه‌ریزی‌های لازم برای افتتاح این کارخانه در دستور کار قرار دارد.

عباس نوروزی همایون

  19 خرداد 1398
بخش : استانها / شمالی / اردبیل
کد خبر: 71896
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز