معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور:
در تلاش هستیم از واحدهای راکد حمایت نماییم
استانداران، فرمانداران باید از واحدهای فعال مهم مراقبت نمایند تا تعطیل نشوند.

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: در تلاش هستیم از طریق تسهیلات بخش تولید از واحدهای تولیدی راکد و غیر فعال در استان ها از جمله استان اردبیل حمایت نماییم.

بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی نمین ، با اشاره به برنامه دولت برای اجرای سیاست‌های بیست‌گانه کشور در حوزه اقتصادی، اظهار داشت: با ابلاغ این برنامه از سوی استانداران،  فرمانداران باید از واحدهای فعال مهم مراقبت نمایند تا تعطیل نشوند.

بابک دین پرست گفت: تکمیل پروژه های مهم کشور که پیشرفت بالای 60 درصد دارند و پیگیری واگذاری پروژه های نیمه و آماده بهره‌برداری از سوی فرمانداران دنبال می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور با اشاره به  اینکه جهت تحقق شعار سال 7 ماموریت ویژه برای فرمانداران ابلاغ شده است ، بیان کرد: لیست واحدهای تولیدی فعال هر شهرستان و تعداد شاغلان مشخص شده و در اختیار فرمانداران قرار می‌گیرد؛ همچنین نظارت بر واحدهای تولیدی که کمتر از ظرفیت اسمی فعالیت دارند جهت افزایش ظرفیت تولید از سوی فرمانداران دنبال می‌گردد.

عباس نوروزی همایون

  19 خرداد 1398
بخش : استانها / شمالی / اردبیل
کد خبر: 71897
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز