پدر معظم شهید والامقام فرامرز حسن‌زاده دعوت حق را لبیک گفت
شهید والامقام فرامرز حسن‌زاده در جریان عملیات افتخار آفرین والفجر هشت به مقام عالی جانبازی نائل شد و در 12 اردیبهشت ماه سال 1374 بر اثر عوارض شیمیایی ناشی از جراحت جانبازی به درجه رفیع شهادت رسید.

به گزارش ساجد خبر از اردبیل ، پدر معظم شهید والامقام فرامرز و جانبازان محمود و رزاق حسن‌زاده دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

پیکر مطهر آن پدر صبور و متدین با حضور برخی مسئولان نظامی ، اداری و جمعی از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر و مردم تشییع و به خاک سپرده شد.

مجلس ترحیم پدر معظم شهید والامقام فرامرز حسن‌زاده در مسجد جامع محله نیار اردبیل منعقد و اقشار مختلف مردم و مسئولان با خانواده داغدار اظهار همدردی نمودند.

شهید والامقام فرامرز حسن‌زاده در جریان عملیات افتخار آفرین والفجر هشت به مقام عالی جانبازی نائل شد و در 12 اردیبهشت ماه سال 1374 بر اثر عوارض شیمیایی ناشی از جراحت جانبازی به درجه رفیع شهادت رسید.

عباس نوروزی همایون

  5 تیر 1398
بخش : اردبیل / ایثاروشهادت
کد خبر: 72264
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز