زمان آغاز پذیرش دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی در دانشگاه جامع علمی کاربردی مشخص شد

داریوش لطیفی امروز صبح در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۱۳ مرکز آموزش علمی و کاربردی اردبیل، گرمی و پارس آباد برای مهر ۹۸ با ۱۱۲ کد رشته و با ظرفیت بیش از ۷ هزار نفر آماده پذیرش داوطلبین است که در حال حاضر ۴۱ رشته کارشناسی و ۷۱ رشته در مقطع کاردانی داریم.

 

 

وی افزود: پذیرش دانشجویان در مقطع کاردانی از ۲۷ مرداد ماه سال‌جاری و پذیرش در مقطع کارشناسی از  ۲ شهریور در دانشگاه علمی کاربردی استان اردبیل آغاز خواهد شد.

 

 

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان اردبیل بیان کرد:  دانشگاه علمی کاربردی نیز هیچ وقت به‌دنبال صرفا آموزش صرف و مدرک گرایی نبوده و  یک دانشگاه مهارتی است. و واحد های نظری و عملی که دانشجویان در این دانشگاه سپری می‌کنند؛ در یک فضای نزدیک به واقعیت صورت می‌گیرد. و نسبت واحد های نظری در حدود ۳۰٪ و واحد‌های عملی حدود ۷۰٪ می باشد.

 

 

لطیفی در خصوص رشته‌های جدید دانشگاه علمی کاربردی استان اردبیل عنوان کرد: رشته‌های موجود در دانشگاه علمی کاربردی کاملا جامعه‌محور است و با توجه به نیازهای موجود در جامعه و منطقه رشته‌های تحصیلی، ایجاد و جذب دانشجو انجام می‌شود و در حال حاضر ۱۱ رشته جدید در گروه‌های کشاورزی، صنعت، تربیت بدنی و... ایجاد شده است.

 

 

همچنین آقای غاربی معاون فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل نیز اظهار داشتند که امتیاز های بسیار ویژه ای برای دانشجویان شاهد و ایثارگر در نظر گرفته شده است. از جمله این امتیازات تخفیف ۱۰۰٪ به این دانشجویان می باشد. ضمن اینکه این دانشگاه به دانشجویان خود در مقطع کاردانی و نیز کارشناسی ۲ میلیون تومان وام ارایه می دهد.

  22 مرداد 1398
بخش : استانها / شمالی / اردبیل
کد خبر: 73172
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز