فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
قرارگاه سازندگی خاتم به دنبال اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی است
خدمت خالصانه به مردم و ستمدیدگان برای سپاه یک رسالت مهم و بزرگ است.

 

به  گزارش ساجد خبر از اردبیل ، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قرارگاه سازندگی خاتم به دنبال اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی است و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در روستاها و نقاط محروم استان به دنبال اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در نقاط محروم است.

سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: امیدواریم در سالجاری طرح‌های محرومیت زدایی بیشتری در استان اجرا و به بهره‌برداری رسد.

سرلشکر حسین سلامی گفت: خدمت خالصانه به مردم و ستمدیدگان برای سپاه یک رسالت مهم و بزرگ است.

او ابراز داشت: نگرش مثبت در محرومیت‌زدایی شایسته تقدیر است و با توجه به نیاز کشور در راه‌اندازی پروژه‌های کوچک درصدد هستیم تا بتوانیم دغدغه‌ها و مطالبات مردم را برطرف نموده و با تخصیص اعتبارات کافی و مورد نیاز در موعد مقرر آن را به بهره‌برداری برسانیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: پروژه‌های محرومیت‌زدایی تاکنون با جدیت در سطح کشور در حال اجرا می باشد و در این زمینه تحقق منویات مقام معظم رهبری در مناطق محروم به عنوان اولویت اساسی در دستور کار است.

  18 مهر 1398
بخش : استانها / شمالی / اردبیل
کد خبر: 74008
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز