استاندار گیلان :
روند رو به رشد در شاخص‌های توسعه‌ای گیلان وجود دارد
روند رو به رشد در شاخص‌های توسعه‌ای گیلان وجود دارد

استاندار گیلان در دیدار با معاون منابع انسانی و بهبود مدیریت شرکت مهندسی آب و فاضلاب از ارتقاء شاخص‌های توسعه‌ای در گیلان خبر داد و افزود : طبق گزارش‌های مرکز آمار در دولت تدبیر شاهد ارتقاء شاخص‌های توسعه‌ای گیلان هستیم.

به گزارش صیدنیوز به نقل از روابط عمومی استانداری گیلان ، دکتر محمدعلی نجفی در این دیدار که به منظور تکریم و معارفه مدیر کل جدید آب و فاضلاب شهری در استانداری  برگزار شد با اشاره به سابقه خوب خدمتی مدیر کل جدید آب و فاضلاب شهری اظهار داشت : الحمدا... نگاه مثبتی نسبت به مهندس حسینی وجود داشته و باتوجه به تغییر حوزه مدیریتی از شهرستان به استان باید با پشتکار قویتر، با جدیت و با مهر و عطوفت وارد عرصه شود.

استاندار گیلان با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در دوران مدیریت قبلی آب و فاضلاب شهری اظهار داشت : انتظار داریم ,وزارت نیرو حمایت‌های جدی‌تری از مدیر آب و فاضلاب استان صورت گیرد و تا اقدامات خوب آغاز شده در این شرکت با قوت و جدیت پیگیری و ادامه یابد.

دکتر نجفی گفت : در دولت تدبیر و امید بر طبق گزراش‌های مرکز آمار ایران شاهد رشد شاخص‌های توسعه‌ای در بخش های مختلف استان هستیم.

گیاهی معاون وزیر نیرو نیز در این نشست با بیان اینکه وزارت نیرو در قالب 90 شرکت صنعت آب و فاضلاب را اداره می‌کند افزود : از این آمار 31 شرکت در بخش دولتی و 59 شرکت با سیستم غیر دولتی اداره می‌شوند.

وی از بهره‌مندی 50 میلیون نفری در بخش آب شهری و 20 میلیون نفر در آب روستایی خبر داد و افزود : به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی 99.5 درصد کیفیت آب در مجموع شهرها و 96.5 درصد کیفیت در آب روستایی مطلوب است.

  19 آبان 1395
بخش : استانها / شمالی / گیلان
کد خبر: 56669
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز