فیروز فاضلی در جلسه شورای سیاستگذاری دهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان:
با همدلی ایجاد شده بین مسئولان شهری و هنرمندان، در انتظار برگزاری جشنواره‌ای قدرتمند هستیم.
با همدلی ایجاد شده بین مسئولان شهری و هنرمندان، در انتظار برگزاری جشنواره‌ای قدرتمند هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اذعان کرد: برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان، مطالبه‌ای مردمی است و ما باید پاسخگوی مردم باشیم.

به گزارش ساجدخبر ، فیروز فاضلی، عصر دیروز (شنبه، ١٨ خرداد ٩٨) در جلسه شورای سیاستگذاری دهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان که در عمارت باغ ملی این شهر برگزار شد، با بیان اینکه برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان، مطالبه‌ای مردمی است و ما باید پاسخگوی مردم باشیم، گفت: با همدلی ایجاد شده بین مسئولان شهری و هنرمندان، در انتظار برگزاری جشنواره‌ای قدرتمند هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه امسال سال انتخابات است، اظهار کرد: تمام تلاش ما این بوده و هست که حاشیه‌های سیاسی وارد حوزه فرهنگ و هنر نشود.

وی در ادامه افزود: با توجه به زیرساخت‌های موجود در لاهیجان، باید گستره حضور گروه‌های نمایشی فراتر از وضع موجود باشد.

شهردار لاهیجان نیز در این جلسه اظهار کرد: تلاش ما در دهمین سال برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان این است که این جشنواره به‌صورت بین‌المللی برگزار شود.

مسعود کاظمی تصریح کرد: در همین راستا، رایزنی‌هایی نیز با دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران با هدف مشارکت کشورهای حاشیه دریای خزر در این جشنواره صورت گرفته است که امیدواریم این اتفاق در سال جاری اجرایی شود./ا-س

  19 خرداد 1398
بخش : گیلان / فرهنگی
کد خبر: 71908
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز