رئیس مجلس از فرودگاه شهرستان کلاله بازدید کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه سفر خود به استان گلستان از فرودگاه شهرستان کلاله به عنوان دومین فرودگاه استان گلستان بازدید کرد.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در سومین روز از سفر خود به استان گلستان با حضور در شرق استان گلستان از فرودگاه شهرستان کلاله استان گلستان که پس از سال‌ها دوباره فعالیت خود را آغاز کرده، بازدید کرد.

در استان گلستان 2 فرودگاه در سال‌های اخیر ساخته شده که قدمتی یکی از آنها بیش از 35 سال است.

فرودگاه کلاله یکی از نیازهای منطقه شرق استان گلستان است و به علت مسافت طولانی با مرکز استان گلستان، ضرورت راه‌اندازی دوباره آن بیش از پیش احساس شد که از ماه گذشته این فرودگاه دوباره فعال شده است.

شهرستان‌های شرقی استان گلستان دارای بیش از 700 هزار نفر جمعیت هستند.

فرودگاه کلاله تا یک دهه قبل به عنوان فرودگاه هواپیماهای سمپاش مورد استفاده قرار می‌گرفت و پروازهای این فرودگاه یکبار در سال 91 و یکبار نیز در سال 92 راه‌اندازی شد اما استقبال نکردن مردم سبب شد پروازها تعطیل شود اما از چندی پیش با حمایت مسئولان دوباره این فرودگاه فعالیت خود را آغاز کرده است.

  26 آذر 1395
بخش : گلستان / مجلس
کد خبر: 57208
مرجع: تسنیم
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز