دادستان مرکز استان گلستان: زنده نگه داشتن 9 دی همانند ایام‌الله دهه فجر حائز اهمیت است

دادستان مرکز استان گلستان گفت: زنده نگه داشتن 9 دی همانند زنده نگه داشتن ایام‌الله دهه فجر حائز اهمیت است.

حجت‌الاسلام سید مصطفی حقی ظهر امروز در همایش میثاق با ولایت ویژه بانوان در امتداد یوم الله 9 دی که در سالن ولایت سازمان تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد، اظهار کرد: زنده نگه داشتن 9 دی همانند زنده نگه داشتن ایام‌الله دهه فجر حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه چشم طمع شرق و غرب به ذخایر عظیم نفتی ایران دوخته شده بود، تصریح کرد: کشور ایران به عنوان یک منطقه استراتژیک همیشه مورد طمع دشمنان بوده است.

*پیروی از ولایت فقیه رمز موفقیت کشور ایران است

حقی در خصوص پروژه نفوذ، ابراز کرد: کشور ایران چند سالی است که با موضوع نفوذ دست و پنجه نرم می‌کند که ولایی و شیعه بودن ملت ایران سبب شده است تا از کشورهای دیگر متمایز شود و غربی ها با کشورهای دیگری که دارای ذخایر نفتی هستند ولی از نعمت ولایت بی‌بهره‌اند، مشکلی ندارند.

دادستان مرکز استان گلستان بیان داشت: در هشت سال دفاع مقدس هنگامی که دنیا در مقابل ایران ایستاده بود ولی موفق شدیم به پیروزی دست یابیم که دلیل آن پیروی از ولایت فقیه بود و این پیروزی که در تاریخ بی‌نظیر بوده است.

وی در خصوص ادعای تقلب آرا در فتنه 88 که توسط سران فتنه ایجاد شده بود، اذعان کرد: در سال 1388 وقتی سران فتنه ادعای تقلب در شمارش آرا کردند و رئیس شورای نگهبان دستور داد تا به صورت رندوم 15 درصد از صندوق‌های آرا شمارش شود و اگر نتیجه تفاوت کرد تمامی صندوق‌ها مجددا شمارش شوند ولی فتنه‌گران اعتراض کردند و گفتند انتخابات باید دوباره تکرار شود.

* در فتنه 88 موضوع بر سر انتخابات نبود بلکه اصل نظام را مورد هجمه قرار داده بودند

حقی بیان داشت: در حادثه فتنه 88 موضوع بر سر انتخابات نبود بلکه اصل نظام را مورد هجمه قرار داده بودند و فتنه بزرگی را به راه انداختند که اگر مهار نمی‌شد کشور از دست رفته بود.

دادستان مرکز استان گلستان با اشاره به اینکه نظام انقلاب اسلامی به من و شما به امانت گذاشته شده است، اذعان کرد: همه ما باید در حفظ این نظام کوشا باشیم.

وی درخصوص ضرورت امر به معروف و نهی از منکر، افزود: شما بانوان فرهیخته و موثر جامعه هستید و باید امر به معروف و نهی از منکر کنید.

* شبکه‌های مجازی هدیه منحوس غرب است

حقی با اشاره به اینکه شبکه‌های مجازی هدیه منحوس غرب است، یادآور شد: والدین باید حواسشان به فرزندانشان باشد و نباید بگذارند که فرندانشان در فضای مجازی غرق شوند.

دادستان مرکز استان گلستان با بیان اینکه در تجمع بزرگ 9 دی شرکت خواهم کرد، افزود: همه باید در تجمع بزرگ 9 دی شرکت کنند زیرا زنده نگه داشتن 9 دی همانند زنده نگه داشتن ایام‌الله دهه فجر حائز اهمیت است.

 

  7 دی 1395
بخش : گلستان / داخلی
کد خبر: 57411
مرجع: فارس
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم فاتح جام جهانی 2018 خواهد بود


ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز