رحمت اله نوروزی:
فضای مجلس نسبت به وزیر راه و شهرسازی مثبت است
نماینده مردم شهرستان علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی فضای کلی مجلس را نسبت به عملکرد عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی مثبت ارزیابی کرد و گفت: بعید می دانم استیضاح وی رأی بیاورد.

رحمت اله نوروزی دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار اظهار کرد: دیدگاه نمایندگان را مثبت دیدم و اعتقاد دارم که با توجه به فضای مجلس وزیر راه و شهرسازی ماندگار است.
عضو کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس با بیان این که وزیر (آخوندی) را موفق، با برنامه و کارآمد می دانم اضافه کرد: اعتقاد به ثبات در مدیریت ایشان دارم و لذا موافق استیضاح نیستم.
نوروزی از جمله دلایل مخالفت خود با استیضاح وزیر راه و شهرسازی را برنامه محوری، کلان نگری، تعهد در انجام امور، نظارت بر زیرمجموعه و تشویق سرمایه گذاران داخلی و خارجی در عرصه راه و مسکن و شهرسازی عنوان کرد.
نماینده مردم علی آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: وزیر راه و شهرسازی با توجه به توانمندی می تواند در شرایط پساتحریم تحولات خوبی را در این وزارت خانه ایجاد کند.
نوروزی همچنین گفت: در صورت تمایل وزیر راه و شهرسازی به عنوان نماینده مخالف استیضاح ایشان آمادگی دفاع و سخنرانی در تریبون مجلس را نیز دارم.
وی ابراز امیدواری کرد: نمایندگان مجلس در شرایط کنونی با توجه به شعار همدلی و همزبانی ملت و دولت از سوی رهبر معظم انقلاب مصالح و منافع ملی را در نظر بگیرند.
نماینده علی آباد همچنین گفت: بنده و مجمع نمایندگان استان گلستان انتظارمان از وزیر راه این است که طرح راه آهن گرگان - گنبدکاووس را اجرایی و عملیاتی کند.
طرح استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی با 13 امضا از سوی هیات رییسه مجلس اعلام وصول شده و قرار است جلسه استیضاح فردا (سه شنبه) برگزار شود.
شهرستان علی آباد واقع در استان گلستان با بیش از 132 هزار نفر جمعیت دارای چهار شهر علی آبادکتول، فاضل آباد، مزرعه و سنگدوین و 76 روستاست.

  13 مهر 1394
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 49327
مرجع: ایرنا
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

در حادثه مهار و اطفای دیر هنگام آتش سوزی توسکستان چه کسی را مقصر میدانید؟


مخابرات صیدنیوز