در همایش استاندارد مطرح شد
طاهری: استاندارد مقدمه پیشرفت است
نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هیچ‎گاه نباید خودمان را دست‎کم بگیریم، گفت: استاندارد مقدمه پیشرفت است.

حجت‎الاسلام سیدعلی طاهری ظهر امروز در همایش بزرگداشت روز جهانی استاندارد در شهرستان گرگان اظهار کرد: کسانی که به قوانین و مقررات پایبند هستند و تعهد و تدین دارند سبب شدند تا کشور به این مرحله از پیشرفت دست پیدا کند.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی در دوران جنگ تحمیلی با همه مشکلاتی که دشمنان بر علیه این انقلاب تحمیل کردند از درون و با تکیه بر توان داخلی به توفیقاتی رسید که نشان داد خواستن توانستن است.

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برای استاندارد شدن همه امور زندگی باید تلاش شود، افزود: خداوند عالم را استاندارد آفریده است ضعف‎هایی که دیده می‎شود بخشی مربوط به انسان‎ها می‎شود.

طاهری با اشاره به اینکه قرآن یک معجزه استاندار است، گفت: دین در همه امور تأکید دارد که به سمت بهترین‎ها حرکت کنیم که این نشان از استاندارد بودن دارد.

 

استاندارد باید با تمام وزارتخانه‎ها ارتباط تنگاتنگ داشته باشد

نماینده مردم بندرترکمن، گمیشان، بندرگز، کردکوی، سیمین‎شهر و نوکنده در مجلس شورای اسلامی نیز در این همایش گفت: در زمینه استاندارد هنوز در ابتدای راه قرار داریم همه باید دست‌به‌دست یکدیگر دهیم تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم.

محمدجواد نظری‎مهر با تأکید بر اینکه استاندارد در کشور به بلوغ نرسیده است، افزود: در بخش ایران‌خودرو و در واردات مشکلات عدیده وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه استاندارد باید با تمام وزارتخانه‎ها ارتباط تنگاتنگ داشته باشد، ابراز داشت: همه باید کمک کنند تا استاندارد کار خود را به درستی انجام دهد.

 

وضعیت استاندارد در کشور راضی‎کننده نیست

نماینده مردم بندرترکمن، گمیشان، بندرگز، کردکوی، سیمین‎شهر و نوکنده در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت استاندارد در کشور راضی‎کننده نیست در بخش‎های صنعت، کشاورزی و سایر بخش‎ها با اینکه مهر استاندارد کالا می‎خورد اما مردم رغبت چندانی نشان نمی‎دهند.

نظری‎مهر با بیان اینکه باید در جلب اعتماد مردم و نه سلب اعتماد آنان گام‎های ارزنده‎ای برداشته شود، اظهار کرد: اگر فرآورده یا تجهیزاتی وارد کشور می‎شود و مردم به سمت آن می‎روند علت دارد لذا باید به سمت استاندارد واقعی حرکت کنیم و اهالی استاندارد باید کارهایشان را بهتر انجام دهند.

 

  29 مهر 1394
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 49627
مرجع: فارس
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز