جانبازی نشانه روح ایثار و فداکاری درراه اسلام و انقلاب است

مدیرکل بنیاد در دیدار طرح سپاس از علمداران استان گلستان عنوان کرد: جانبازی نشانه روح ایثار و فداکاری درراه اسلام و انقلاب است.

علی‌اصغر فاضلی به همراه حضرت آیت‌الله نور مفیدی نماینده ولی‌فقیه، طهماسبی معاون سیاسی امنیتی استانداری، چراغعلی مدیرکل امور اجتماعی استانداری، سید عباس حسینی فرماندار شهرستان گرگان و محمدعلی طالع زاری معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد استان با جانبازان 70 درصد هشت سال دفاع مقدس اسدالله خاری، سید جمال حسینی و فرهاد عرب احمدی در سالروز ولادت پرچمدار کربلا دیدار و گفتگو کردند.
علی‌اصغر فاضلی در حاشیه این دیدارها اظهار داشت: جانبازان یادگاران هشت سال دفاع مقدس هستند.
فاضلی در ادامه بابیان اوصاف و حماسه سازی قمر بنی‌هاشم حضرت ابوالفضل العباس (ع) در واقعه کربلا و ایثار جانبازان در دفاع از این سرزمین افزود: جانبازی نشانه روح ایثار و فداکاری درراه اسلام و انقلاب و جانبازان سند افتخار جامعه هستند که با الگو گرفتن از علمدار کربلا در تمامی عرصه‌ها و میدان‌های مبارزه همواره پابرجا در کنار امام و اهداف انقلاب ایستادند.
وی با اشاره به ازخودگذشتگی و ایثار جانبازان چه در زمان جنگ و در حال حاضر گفت: ما مدیون این عزیزان هستیم؛ لذا باید تلاش کنیم با خدمت بیشتر و صادقانه پاسخگوی ازخودگذشتگی‌های این عزیزان باشیم.

  2 اردیبهشت 1397
بخش : گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 62757
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز