گلستان فینال را بُرد قهرمان والیبال جوانان کشور شد

گلستان با پیروزی سه بر یک مقابل تهران در دیدار فینال موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

مسابقات والیبال قهرمانی جوانان کشور بعدازظهر پنجشنبه در گرگان به پایان رسید که تیم گلستان با پیروزی سه بر یک مقابل تهران در دیدار فینال موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

در دیدار فینال تهرانی‌ها در ست نخست ۲۹ بر ۲۷ پیروز شدند اما جوانان گلستانی در ست‌های دوم تا چهارم به ترتیب با نتایج (۱۷ - ۲۵)، (۲۲ - ۲۵) و (۲۳ - ۲۵) به پیروزی رسیدند تا جام قهرمانی را در خانه نگه دارند.

در دیدار رده بندی هم تیم مازندران با نتیجه سه بر یک از سد اصفهان گذشت و در جایگاه سوم ایستاد، تیم اصفهان هم جام اخلاق را دریافت کرد.

مسابقات والیبال قهرمانی جوانان کشور با حضور تیم‌های گلستان، تهران، توابع تهران، کرمانشاه، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، فارس، اصفهان، آذربایجان غربی و مازندران به مدت یک هفته به میزبانی استان گلستان در شهرستان گرگان برگزار شد.

اعضای تیم گلستان را در این مسابقات رسول کوچکی، فاروق گوگجلی، علی دائمی، امیر شیرمحمدلی، امیرحسن ملاعباسی، بنیامین ایگدری، رضا نجف پور، امیرحسین موسوی، سلمان کاظمی، علی بدراقی، سینا توکلی، علیرضا قریشی، احسان دانش دوست و رضا رحیمی به عنوان بازیکن، محمد حاجی مشهدی و ابراهیم یلمه به عنوان مربیان و وحید نوروزی به عنوان سرپرست تشکیل می دادند.

  25 مرداد 1397
بخش : گلستان / توپ و تور
کد خبر: 65048
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز