خواب سنگین بزرگان کردکوی و بندرگز

امروز خبری سینه به سینه چرخید و اسباب ناراحتی و گلایه مندی شهروندان کردکوی و بندرگز را فراهم آورد.

خودروی ویژه اورژانس اجتماعی بندرگز و کردکوی پس از ۵ سال به بهانه های واهی از آنان پس گرفته شد و در یک چشم به هم زدنی به سوی بندرترکمن و گمیشان روانه شد.

مرکز اورژانش اجتماعی این دو شهرستان، چند سال قبل و در زمانی که محمد جواد نظری مهر نماینده غرب گلستان بود و خانم رحمانی مدیرکل بهزیستی گلستان بود؛ افتتاح شد و خدمات زیادی را نیز در این سال ها به شهروندان بندرگز و کردکوی ارائه کرد.

حالا چه شده است که به یکباره، این ۲ خودرو از بندرگز به بندرترکمن و از کردکوی به گمیشان منتقل شده است؟

آیا وضعیت اجتماعی بندرترکمن و گمیشان به مرز بحران رسیده است که نیاز به چنین تصمیماتی از سوی مدیر کل بهزیستی بوده است؟ اگر اینگونه است ؛ پس نهادهای مسئولی که بودجه های دیوانه کننده در راستای کاهش آسیب های اجتماعی دریافت می کنند؛ تا بحال چه کرده اند؟

اگر هم بنا به زور و فشار چنین تصمیمی گرفته شد؛ پس بزرگان بندرگز و کردکوی مانند امامان جمعه و فرمانداران سرگرم چه کاری بوده اند که اینگونه به صورت آشکارا کلاه سرشان رفته است؟ هرچند فرماندار بندرگز در اقدامی آزادمنشانه، به شدت به این روند اعتراض کرده است !

پیشنهاد می شود مدیرکل جوان و کم تجربه بهزیستی گلستان، در سریعترین زمان ممکن خودروهای اورژانس اجتماعی را به بندرگز و کردکوی برگرداند و با عذرخواهی رسمی از شهروندان دلجویی کند و نماینده غرب گلستان نیز برای خنثی سازی هرگونه شائبه و جلوگیری از ایجاد شکاف اجتماعی و قومی و مذهبی در غرب گلسنان، به صورت جد پیگیر جبران خطای بهزیستی گلستان باشد که در غیر اینصورت مردم و رسانه ها لحظه ای از احقاق حق غافل نخواهند ماند.

نزدیکان استاندار گلستان نیز دست از سیاسی کاری و مصلحت اندیشی های فرمایشی بردارند و این موارد را که بی شک مورد تایید نماینده عالی دولت در استان نیست؛ به ایشان اطلاع دهند تا مردم تکلیفشان با مسئولان روشن شود.

اسماعیل البرزی

  24 مهر 1397
بخش : گلستان / جامعه
کد خبر: 67116
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز