تجلیل از فعالان فضای مجازی، امضاء سه تفاهم نامه همکاری و دیدار با خانواده شهدای پنجم آذر به همراه استاندار گلستان

برپایی اولین کارگاه اینفوگرافی در دانشگاه گلستان، امضاء 3 تفاهمنامه همکاری،تجلیل از فعالان مجازی ودیدار با خانواد شهدای پنجم آذر از برنامه های نخستین سفر استانی مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید بود.

دکتر رحیم نریمانی مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید، صبح سه شنبه ششم آذر ماه به همراه اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد شهید گلستان در مرکز فرهنگی «تپه نور الشهدایِ» گرگان حضور یافت و به مقام شامخ شهدا این استان ادای احترام نمود.
در ادامه کارگاه تخصصی «اینفوگرافیک» ویژه اصحاب رسانه استان گلستان با تدریس خانم دکتر مریم سلیمی از  دانشگاه تربیت مدرس تهران برگزار گردید. در این کارگاه آموزشی که در سالن رشد دانشگاه گلستان برگزار شد، جمعی از نخبگان و دانشجویان شاهد و ایثارگر استان گلستان حضور داشتند و سپس آیین تجلیل از فعالان فضای مجازی ایثار و شهادت و اصحاب رسانه استان گلستان با حضور دکتر رحیم نریمانی مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید برگزار شد و در این همایش تعدادی از فعالان فضای مجازی، مسئولان خبرگزاری ها، عکاسان، خبرنگاران و مدیران نشریات مکتوب که در ترویج مفاهیم ایثار و شهادت نقش فعالی داشتند با اهداء لوح مورد تقدیر قرار گرفتند .
تجلیل از فعالان فضای مجازی ایثار و شهادت، امضاء سه تفاهم نامه همکاری مشترک و دیدار با خانواده شهدای پنجم آذر به همراه استاندار گلستان
 نریمانی در این همایش در جمع نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر استان گلستان گفت: ظرفیت‌های زیادی در بین خانواده‌های شاهد و ایثارگر وجود دارد که مدیران استانی باید از این فرصت برای پیشبرد بهتر امور بهره بگیرند. همچنین ظرفیت ارزشمندی از هیئت علمی دانشگاه‌ها و افراد برجسته شاهد و ایثارگر در اختیار داریم که سرمایه‌های انسانی بی بدیلی هستند. برنامه‌ریزی ما باید به گونه‌ای باشد که بتوانیم از این سرمایه ها برای تربیت  مدیران آینده نظام بهره بگیریم.
وی افزود: تعاملات سازمانی بنیاد شهید با نخبگان در قالب ایجاد کارگروه‌های تخصصی نیازمند افزایش است. در بحث نخبگان ظرفیت و تخصص‌های متفاوتی داریم که باید در یک مسیر درست، آنها را بکار بگیریم.
تجلیل از فعالان فضای مجازی ایثار و شهادت، امضاء سه تفاهم نامه همکاری مشترک و دیدار با خانواده شهدای پنجم آذر به همراه استاندار گلستان
مدیر کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید گفت: ایده‌ها، طرح‌های تحول‌زا و خلاقانه‌ای که در حوزه ایثار و شهادت وجود دارد باید از سوی مدیران استانی مورد توجه قرار بگیرد.
وی با اشاره به برگزاری جشنواره نویسندگان و ناشران برتر حوزه ایثار و شهادت و ادبیات پایداری بیان داشت: این جشنواره سال آینده به صورت استانی و ملی برگزار می‌شود تا هم بانک اطلاعاتی از نویسندگان و ناشران این حوزه داشته باشیم و هم اینکه زمینه همکاری‌های مشترک فراهم شود.
تجلیل از فعالان فضای مجازی، امضاء سه تفاهم نامه همکاری و دیدار با خانواده شهدای پنجم آذر به همراه استاندار گلستان
 
همچنین دکتر رحیم نریمانی، مدیر کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و استاندار استان گلستان؛ مناف هاشمی از دو خانواده شهیدان پنچم آذر سال 57 گرگان؛ خانواده شهیدان فرامرز بیزواری و مصطفی سبطی دیدار کردند.
 
 
تجلیل از فعالان فضای مجازی، امضاء سه تفاهم نامه همکاری و دیدار با خانواده شهدای پنجم آذر به همراه استاندار گلستان
در ادامه این سفر یک روزه  با حضور دکتر نریمانی تفاهم نامه همکاری بین بنیاد شهید و اداره کل کتابخانه های عمومی با موضوع جانمایی کتابخانه ایثار و شهادت و تقاهم نامه با سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در خصوص جانمایی موزه شهدا در کاخ موزه گلستان به امضاء رسید.
نشست تخصصی با مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  و امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک با موضوع جشنواره های ادبی در سطح استان و توزیع مجلات شاهد کودک و نوجوان از دیگر برنامه های مدیر کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و هیات همراه در سفر به استان گلستان بود.
مدیر کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید را در این سفر،  محمد حسن علینقیان افجه ای، سعید گنجی و اکبر صادقی؛ روسای ادارات اسناد و انتشارات بنیاد  همراهی کردند.

  7 آذر 1397
بخش : گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 68035
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز