توضیحات مدیر فنی تیم بسکتبال گرگان درباره اعتراض اعضای شورای شهر

اسدالله کبیر درباره اعتراض اعضا شورای شهر گرگان به عملکرد تیم بسکتبال آقایان در لیگ برتر توضیحاتی داد.

اسدالله کبیر درباره اعتراض اعضا شورای شهر گرگان به عملکرد تیم بسکتبال آقایان در لیگ برتر توضیح داد و گفت: اعتقاد دارد دو باخت این تیم مقابل شیمیدر و پتروشیمی بندرامام طبیعی بود و این تیم هیچ چیزی را تا به حال از دست نداده است.

اسدالله کبیر درباره اعتراض اعضا شورای شهر گرگان به عملکرد تیم بسکتبال آقایان در لیگ برتر توضیح داد: در نهایت ماجرا ما چیزی را از دست نداده ایم. از سه باختی که در دور رفت داشتیم، ​دو باخت با توجه به پتانسیل تیم‌های پتروشیمی و شیمیدر طبیعی بود. با این وجود مقابل ذوب آهن باید با توجه به شرایط تیم برنده می‌شدیم؛ اما تمرکز بازیکنان در اواخر بازی به هم خورد و چهار پرتاب سه امتیازی دریافت کردیم که در نهایت منجر به باخت شد.

وی افزود: شورای شهر گرگان هم نظراتی دارد که فردا در جلسه هیئت مدیره بررسی می‌کنیم و به سوالات آن‌ها جواب می‌دهیم. 

کبیر با اشاره به اینکه هنوز مسابقات تمام نشده است، ​گفت:​ امیدوارم در مسابقات بعد، ​شرایط بهتر شود. هنوز جایگاهی که برای مرحله مقدماتی تعریف کردیم، در دسترس تیم قرار دارد. ما دنبال مقامی بین سوم و چهارمی برای این مرحله بودیم.

مدیرفنی تیم بسکتبال گرگان ادامه داد: دور برگشت در پنج بازی میزبان هستیم که خیلی به تیم کمک می‌کند. باید هماهنگی بیشتری در کار دفاعی داشته باشیم و با برنامه ریزی مناسب، هیچ چیز دور از دسترس نیست.

وی با اشاره به اینکه برای کسب مجوز بازیکن خارجی دوم باید اقدام شود، گفت: بازیکن خارجی اول تیم هم بد نیست، ​هر چند شرایط او آنطور هم نبوده است که انتظار داشتیم. "پتی" مصدومیتی هم در ترقوه خود داشت که باعث دوری از یکی دو مسابقه شد؛ اما حالا شرایطش بهتر شده است.

کبیر که در کمیته فنی فدراسیون بسکتبال هم عضویت دارد، ​در رابطه با جلسات این کمیته توضیح داد: ​سعی می‌کنیم در اسرع وقت یک جلسه برای برنامه ریزی مسائل سال ۱۳۹۸ داشته باشیم. نکاتی درباره مسائل آموزشی و کانون‌های سراسر کشور تدوین شده است که در مجمع عمومی فدراسیون هم به تصویب رسید. حالا نحوه عملی کردن آن‌ها نیاز به بحث دارد.

عضو کمیته فنی فدراسیون بسکتبال همچنین درباره بازگشت ترونیچ به کشور خود گفت: هنوز جلسه‌ای بعد از رفتن او نداشته ایم؛ اما آنطور که شنیده ام خودش هم مشکلات جسمانی مربوط به آسیب دیدگی‌های قدیمی دوران بازی داشت و در یک توافق دو جانبه، قراردادش فسخ شد.

وی تاکید کرد: ​ترونیچ در کار آموزشی خیلی خوب عمل کرد و کلاس‌های آموزشی او با رضایت بسیاری از مربیان همراه بود. برخی مربیان بعد از کلاس‌های ارتقا از درجه سه به دو به من می‌گفتند که تحولی در کارشان ایجاد شده و چیز‌های زیادی یاد گرفته اند.

  16 دی 1397
بخش : گلستان / توپ و تور
کد خبر: 68949
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز