استاندار گلستان:
گلستان بخوبی می تواند ظرفیت های گردشگری را اقتصادی نماید

استاندار گلستان با اشاره به توانمندی های گردشگری استان، اظهار کرد: یکی از ابعاد اصلی گردشگری و صنایع وابسته موضوع اقتصادی آن است و گلستان هم در این خصوص ظرفیت‌های زیادی دارد.

به گزارش ساجدخبر ؛ دکتر سید مناف هاشمی روز گذشته (سه شنبه 23 ) بهمن در حاشیه افتتاح نمایشگاه بین المللی گردشگری و وصنایع وابسته تهران و در غرفه شهرداری گرگان، تصریح کرد: در سنوات گذشته استان گلستان با تلاش‌های مدیران از معبر گردشگری به مقصد گردشگری تبدیل شده و نتایج آن در تعداد بازدید مسافران داخلی و خارجی از استان مشخص است.
استاندار گلستان تاکید کرد: این نمایشگاه فرصت خوبی برای نشان دادن جاذبه‌های گلستان و از جمله گرگان است و ما باید فرهنگ بهره بردن از اقتصاد در گردشگری را محقق کنیم.
دکتر هاشمی گفت: در دولت تدبیر و امید اتفاقات خوبی در زمینه شناساندن استان اتفاق افتاد و جهش خوبی در بازدیدها اتفاق افتاد.
وی با اشاره توانمندی های حوزه گردشگری در ایجاد اشتغال، افزود: برخلاف صنعت و کشاورزی ایجاد اشتغال در زمینه گردشگری با هزینه کم ممکن است و با کمتر از 100 میلیون تومان هم می توان شغل ایجاد کرد.
استاندار گلستان یادآور شد: نقش شهرداری‌ها در سالهای گذشته نسبت به شناساندن استان و ایجاد منابع درآمدی در این زمینه بالا رفته است و شهرداری گرگان هم در سنوات اخیر توانسته اقدامات مفید و ارزنده ای را انجام دهد.
لازم به ذکر است در این بازدید دکتر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری نیز در غرفه های استان گلستان حضور یافت.
گفتنی است دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از امروز ۲۳ بهمن در محل نمایشگاه های بین المللی بخش ۳۸B آغاز شد و تا 26 بهمن طی ساعات ۹ الی ۱۷ آماده پذیرایی از بازدید کنندگان است.

  24 بهمن 1397
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 69489
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام یک از نیروها توانستند خدمات بهتری به سیل زدگان ارائه دهند؟


صیدنیوز