استاندار گلستان:
گلستان بخوبی می تواند ظرفیت های گردشگری را اقتصادی نماید

استاندار گلستان با اشاره به توانمندی های گردشگری استان، اظهار کرد: یکی از ابعاد اصلی گردشگری و صنایع وابسته موضوع اقتصادی آن است و گلستان هم در این خصوص ظرفیت‌های زیادی دارد.

به گزارش ساجدخبر ؛ دکتر سید مناف هاشمی روز گذشته (سه شنبه 23 ) بهمن در حاشیه افتتاح نمایشگاه بین المللی گردشگری و وصنایع وابسته تهران و در غرفه شهرداری گرگان، تصریح کرد: در سنوات گذشته استان گلستان با تلاش‌های مدیران از معبر گردشگری به مقصد گردشگری تبدیل شده و نتایج آن در تعداد بازدید مسافران داخلی و خارجی از استان مشخص است.
استاندار گلستان تاکید کرد: این نمایشگاه فرصت خوبی برای نشان دادن جاذبه‌های گلستان و از جمله گرگان است و ما باید فرهنگ بهره بردن از اقتصاد در گردشگری را محقق کنیم.
دکتر هاشمی گفت: در دولت تدبیر و امید اتفاقات خوبی در زمینه شناساندن استان اتفاق افتاد و جهش خوبی در بازدیدها اتفاق افتاد.
وی با اشاره توانمندی های حوزه گردشگری در ایجاد اشتغال، افزود: برخلاف صنعت و کشاورزی ایجاد اشتغال در زمینه گردشگری با هزینه کم ممکن است و با کمتر از 100 میلیون تومان هم می توان شغل ایجاد کرد.
استاندار گلستان یادآور شد: نقش شهرداری‌ها در سالهای گذشته نسبت به شناساندن استان و ایجاد منابع درآمدی در این زمینه بالا رفته است و شهرداری گرگان هم در سنوات اخیر توانسته اقدامات مفید و ارزنده ای را انجام دهد.
لازم به ذکر است در این بازدید دکتر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری نیز در غرفه های استان گلستان حضور یافت.
گفتنی است دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از امروز ۲۳ بهمن در محل نمایشگاه های بین المللی بخش ۳۸B آغاز شد و تا 26 بهمن طی ساعات ۹ الی ۱۷ آماده پذیرایی از بازدید کنندگان است.

  24 بهمن 1397
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 69489
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز