طی حکمی از سوی معاون ریاست جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست؛
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست گلستان منصوب شد

طی حکمی از سوی معاون ریاست جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست محمدرضا کنعانی به عنوان سرپرست اداره کل مربوطه در استان گلستان منصوب شد.

به گزارش ساجدخبر ؛ محمدرضا کنعانی متولد 1357 دانش آموخته جغرافیا و برنامه ریزی شهری در مقطع دکترا است و پیش از این معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران را برعهده داشت.
کنعانی امروز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی با اشاره به اهمیت توسعه متوازن و پایدار در استان گلستان اظهار داشت: تدوین بسته اجرایی برنامه راهبردی متناسب با توسعه پایدار، تهیه و اجرای بسته توسعه محیط زیست و استفاده از ظرفیت رسانه ها و تشکل های مردم نهاد در حمایت از محیط زیست جزو اولویت های اصلی کاری دوره جدید است.
به گزارش ایرنا پیش از این امیر عبدوس مدیریت اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان را بر عهده داشت که با حکم رییس سازمان متبوع به عنوان سرپرست اداره استان سمنان منصوب شد.
عبدوس مهر سال 96 به مدیر کلی اداره حفاظت محیط زیست گلستان منصوب شده بود.

  19 اسفند 1397
بخش : گلستان / محیط زیست
کد خبر: 69895
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز