مدیرکل استاندارد گلستان خبرداد:
فعالیت ۱۵ تیم بازرسی استاندارد در بازارهای نوروزی گلستان

مدیرکل استاندارد گلستان از فعالیت ۱۵ تیم بازرسی در بازارها،مراکز عرضه، شهربازی ها و جایگاه های عرضه سوخت مایع در ایام نوروز در گلستان خبر داد.

به گزارش ساجدخبر ؛ محمود فرمانی در مصاحبه با صدا و سیمای مرکز گلستان گفت: با توجه به افزایش مصرف برخی کالاها و خدمات در آستانه فرا رسیدن سال نو و ایام نوروز طرح ویژه نظارت نوروزی استاندارد از ۱۵ اسفند ۹۷ شروع شده و تا ۲۰ فروردین ۹۸ ادامه دارد.
دبیرشورای استاندارد گلستان افزود: در طرح نوروزی استاندارد، ۱۵ تیم 2 نفره بازرسی، بر بازار وشهربازی ها نظارت دارند و ترازوهای اصناف، نازل های جایگاه سوخت و جایگاهای CNG را  مورد بازرسی، نظارت و آزمون قرار می دهند.
فرمانی ادامه داد: با افزایش نظارت استاندارد بر مراکز عرضه، بازارهای نوروزی، شهربازی ها و ... بازار برای عرضه کالاها و خدمات غیراستاندارد و غیرایمن ناامن می شود.
مدیرکل استاندارد گلستان ضمن آرزوی سالی خوش برای کشور و استان افزود: هموطنان می توانند در ایام نوروز به منظور ارتباط با استاندارد گلستان  با تلفن 1517 یا سامانه پیامکی 30001517 تماس بگیرند و همچنین با ارسال کد ده رقمی مندرج در زیر نشان استاندارد برروی کالاهای موجود در بازار به سامانه پیامکی 10001517رأساً از اصالت پروانه کاربرد علامت استاندارد، اطمینان حاصل کنند.
طبق گفته فرمانی این کار با هدف حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان استاندارد انجام می شود.

  22 اسفند 1397
بخش : گلستان / اقتصاد ایران
کد خبر: 69957
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز