استاندار در نشست صمیمی با خانواده های شاهد شاغل در استانداری و فرمانداری ها؛
خانواده شهدا الگوی شایسته ای برای مردم و مسئولین هستند

استاندار گلستان با اشاره به اینکه شهدا پشتوانه‌های اصلی انقلاب اسلامی ایران است، اظهار کرد: خانواده شهدا الگوی شایسته ای برای مردم و مسئولان هستند.

به گزارش ساجدخبر ؛ دکتر سید مناف هاشمی پیش از ظهر امروز چهارشنبه 22 اسفند در نشست صمیمی با خانواده های گرامی شهید شاغل در استانداری، فرمانداری و بخشداری های تابعه استان، تصریح کرد: باید در تمام روزهای سال به یاد شهدا باشیم و به خانواده شهدا سرکشی داشته باشیم و مشکلات آنان را مرتفع سازیم.
وی با تاکید اینکه امروز آرامشی که بر سراسر کشور سایه افکنده از برکت خون شهیدان انقلاب و جان بر کفان آن دوران است، افزود: تقدیر و تجلیل از خانواده معظم شهدا و مرتفع کردن مشکلات آنها وظیفه همگان است.
استاندار گلستان با اشاره به اینکه در تصدی مسئولیتها خانواده های شاهدی که شایستگی و توانمندی لازم را داشته باشند در اولویت قرار دارند، گفت: مسئولین و خصوصا خانواده شهدا باید سلامت در کار و فعالیت شایسته را سرلوحه کار خود قرار دهند.
دکتر هاشمی خاطرنشان کرد: برای پیروزی در جنگ نرم بر دشمنان باید یاد و خاطره شهدا و الگو گیری از سیره و سبک زندگی آنان را سرلوحه خود قرار دهیم.
وی با بیان اینکه امروز تنها چیزی که ایران را بیمه می کند اتحاد است، یاد آور شد: وحدت میراث بزرگ امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر است و همه باید در حفظ و صیانت از آن کوشا باشیم.
استاندار گلستان با اشاره به اینکه حضور در كنار خانواده معظم شهدا توفيق الهي براي مسئولان است، خاطر نشان کرد: خون شهيدان والامقام و صبر و بردباري خانواده هاي معزز آنان،عزت و اقتدار را براي نظام جمهوري اسلامي ايران در جهان به ارمغان آورده است.
 وی یادآور شد: امروز ما در حوزه ایثار و شهادت باید قدم هایی را برداریم که به جامعه و مردم ما نزدیکتر باشد و فراموش نکنیم .

لازم به ذکر است این مراسم  که به مناسبت 22 اسفند روز شهید برگزار شده بود ، خانواده های شهدا دغدغه ها و مسایل خود را با استاندار گلستان درمیان گذاشتند.

 

  22 اسفند 1397
بخش : گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 69966
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز