سرپرست فوریت های پزشکی گلستان خبر داد؛
فعالیت52 پایگاه امداد و نجات ویژه ایام نوروز در گلستان

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: در ایام نوروز امسال 52 پایگاه امداد و نجات در سراسر گلستان آماده خدمات رسانی به مردم است.
به گزارش خبرنگار ساجدخبر ، علیرضا کمال غریبی، ظهر شنبه در مراسم افتتاحیه دبیرخانه کمیته بهداشت و درمان ستاد تسهیلات نوروز دانشگاه علوم پزشکی گلستان اظهار کرد: در ایام نوروز امسال در پنج نقطه استان 52 پایگاه امداد و نجات برپا خواهد شد.
 وی از استقرار 100 دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس با تجهیزات کامل در استان خبر داد و افزود: امسال در کنار آمبولانس ها بالگرد هم مستقر است تا در صورت نیاز به مصدومان خدمات درمانی ارائه کند.
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: ۲۵ بیمارستان استان در ایام نوروز امسال به بیماران خدمات ارائه می کند که آموزش های لازم از یک ماه گذشته آغاز شد.
 وی یادآورشد: در کنار بیمارستان‌های استان تمامی کلینیک‌ها هم به‌طور آماده‌باش کامل خدمات درمانی ارائه می‌کنند.
کمال غریبی خاطرنشان کرد: بالگرد هوایی فعالیت خود را در استان از مهر ماه آغاز کرد که تا کنون 50 پرواز داشته و 45 مصدوم را جابه جا کرده است.

  25 اسفند 1397
بخش : گلستان / سلامت
کد خبر: 70011
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام یک از نیروها توانستند خدمات بهتری به سیل زدگان ارائه دهند؟


صیدنیوز