سرپرست فوریت های پزشکی گلستان خبر داد؛
فعالیت52 پایگاه امداد و نجات ویژه ایام نوروز در گلستان

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: در ایام نوروز امسال 52 پایگاه امداد و نجات در سراسر گلستان آماده خدمات رسانی به مردم است.
به گزارش خبرنگار ساجدخبر ، علیرضا کمال غریبی، ظهر شنبه در مراسم افتتاحیه دبیرخانه کمیته بهداشت و درمان ستاد تسهیلات نوروز دانشگاه علوم پزشکی گلستان اظهار کرد: در ایام نوروز امسال در پنج نقطه استان 52 پایگاه امداد و نجات برپا خواهد شد.
 وی از استقرار 100 دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس با تجهیزات کامل در استان خبر داد و افزود: امسال در کنار آمبولانس ها بالگرد هم مستقر است تا در صورت نیاز به مصدومان خدمات درمانی ارائه کند.
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: ۲۵ بیمارستان استان در ایام نوروز امسال به بیماران خدمات ارائه می کند که آموزش های لازم از یک ماه گذشته آغاز شد.
 وی یادآورشد: در کنار بیمارستان‌های استان تمامی کلینیک‌ها هم به‌طور آماده‌باش کامل خدمات درمانی ارائه می‌کنند.
کمال غریبی خاطرنشان کرد: بالگرد هوایی فعالیت خود را در استان از مهر ماه آغاز کرد که تا کنون 50 پرواز داشته و 45 مصدوم را جابه جا کرده است.

  25 اسفند 1397
بخش : گلستان / سلامت
کد خبر: 70011
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز