نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان:
ایثار بهترین سرمایه‌ی انسان است

http://isaar.ir/images/docs/000284/n00284892-b.jpg

نماینده ولی‌فقیه استان گلستان در طرح علمداران و دیدار با جانبازان عنوان کرد: ایثار بهترین سرمایه‌ی انسان است و سعادت دنیوی و اخروی را برای وی به ارمغان می‌آورد.‬‬‬
به گزارش ساجدخبر ؛ آیت‌الله سید کاظم نور مفیدی در ديدار جانباز 70 درصد «عباسعلی گلوی» ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز گفت: جانبازان همانند شهدا جان خود را درراه حق در طبق اخلاص گذشتند و دوران عمرشان را با درد و رنج مجروحیت دست‌وپنجه نرم کردند، اما به دلیل حکمت الهی به مقام شهادت نرسیدند؛ چه‌بسا مقام جانبازان از شهدا بیشتر باشد زیرا این افراد باید یک‌عمر رنج و سختی را تحمل کنند و تحمل این رنج استقامت زیادی می‌خواهد.
وی با اشاره به سال‌ها مجروحیت جانباز گرانقدر گلوی و تحمل این‌همه درد و رنج و روحیه خوب ایشان افزود: استقامت جانبازان درراه دفاع از ارزش‌های اسلامی جز با یاری ذات اقدس باری‌تعالی امکان‌پذیر نبود و امیدوارم که نتیجه این سلوک درراه حق قرب الهی باشد.
نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: ایثار بهترین سرمایه‌ی انسان است و سعادت دنیوی و اخروی را برای وی به ارمغان می‌آورد.
آیت‌الله نور مفیدی تصریح کرد: ماندگاری بسیاری از اعتقادات و باورهای دینی در طول تاریخ، با پاک‌باختگی جانبازان و ایثارگران بوده است و به جرات می‌توان گفت این عزیزان آیه‌های ایثار را معنی کرده‌اند.
وی خطاب به همسر و خانواده گرانقدر جانباز گلوی گفت: خانواده جانبازان و به‌ویژه همسران جانبازان نیز که پا به‌پای آنان، سختی‌های جانبازی را متحمل می‌شوند، به‌اندازه همان جانباز و چه‌بسا بیشتر، نزد خدا اجر و در دنیا و آخرت، عزت دارند.
اسرافیل وزیری در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبان و ولادت باسعادت سرداران کربلا به‌ویژه ابوالفضل العباس (ع) گفت: جانبازان حماسه‌سازان هشت سال دفاع مقدس هستند و جانبازی نشانه روح ایثار و فداکاری درراه اسلام و سند افتخار جامعه هستند.
وی ادامه داد: جانبازان با الگو گرفتن از علمدار کربلا در تمام عرصه‌های و میدان‌های مبارزه در کنار آرمان‌های امام راحل و اهداف والای انقلاب ایستاده‌اند و ما مدیون شهدا و ایثارگران هستیم و تلاش می‌کنیم با خدمت خالصانه پاسخگوی ازخودگذشتگی این عزیزان باشم.
در این دیدار جانباز سرافراز گلوی، ضمن تشکر از حضور حضرت آیت‌الله نور مفیدی و اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد استان گلستان به بیان خاطره‌ای مفصل از دوران دفاع مقدس و چگونگی مجروحیت‌ها و درد و رنج دوران مجروحیتش پرداخت.
عباسعلی گلوی در 1 فروردین‌ماه 1341 متولد و در سال 1362 منطقه عملیاتی مریوان از ناحیه سر، پا و دست به درجه جانبازی نائل آمد.

  21 فروردین 1398
بخش : گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 70501
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز