مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان خبر داد:
بسته بندی و ارسال پوشاک اهدایی خانواده بزرگ مد و لباس کشور به سیل زدگان گلستانی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از بسته بندی و ارسال 500 دست لباس شامل مانتو اجتماع و مدارس، پوشش سر،شلوار زنانه و پیراهن مردانه اهدایی خانواده بزرگ مد و لباس کشور به سیل زدگان گلستانی خبر داد.

به گزارش ساجدخبر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری افزود: این تعداد البسه  اهدایی بنیاد ملی مد و لباس اسلامی ایرانی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان است که تاکنون 50 دست به گمیشان (لباس مدارس) و 80 دست به گنبد (مانتو، پوشش سر، شلوار و پیراهن مردانه) ارسال شده است.
وی ضمن قدردانی از دبیر کارگروه مد و لباس کشور، جامعه بزرگ مد و لباس کشور و همکاران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان که در روند پیگیری تا توزیع از هیچ کوششی فروگذار نبوده اند، ادامه داد: هم اکنون 370 دست لباس ویژه شهرستان آق قلا در حال بسته بندی است که به فوریت به آسیب دیدگان حادثه دیده سیل آن شهرستان ارسال خواهد شد.
یادآوری می شود در پوشاک اهدایی خانواده بزرگ مد و لباس کشور 200 دست مانتو اجتماع، 100 دست مانتو مدارس، 70 پوشش سر، 120 شلوار زنانه، 70 پیراهن مردانه قرار داشت.

  24 فروردین 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 70572
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز