برگزاری جشن گلریزان به مناسبت روز جوان با حضور معاون وزیر در استان گلستان

جشن گلریزان به مناسبت روز جوان با حضور معاون وزیر در استان گلستان برگزار می شود.

به گزارش ساجدخبر ؛ امیر حسین آل اسحق، مدیر کل طرحهای ملی وزارت ورزش و جوانان در ستاد جمع آوری کمکهای مردمی جامعه ورزش و جوانان گلستان حاضر شد و از انبار کمکهای جمع آوری شده ستاد بازدید نمود.

وی در جلسه با بهمن طیبی، مدیر کل ورزش و جوانان گلستان در خصوص هزینه های برنامه های هفته جوان گفتگو کرد.

آل اسحق در خصوص کمک به سیل زدگان گلستان تصریح کرد: برای استان گلستان ، 7 استان به عنوان معین در نظر گرفته شده است که به گلستان اعزام نفرات داشته باشند و با توجه به اینکه شهرستان های آسیب دیده به نیروهای تخصصی نیاز دارند از این رو مقرر شد استان های معین اقلام را جمع آوری و پس از جمع آوری، یکی از اعضای مجمع جوانان این استان ها بر توزیع این اقلام در استان نظارت داشته باشند.

مدیر کل طرح های ملی وزارت ورزش و جوانان در رابطه با جشن گلریزان روز جوان اظهار داشت: مقرر شد محمد مهدی تندگویان، معاون امورجوانان وزارت ورزش و جوانان به نیابت از وزیر در این مراسم حضور داشته باشند و همچنین نشستی را با سمن های مردم نهاد فعال در جریان سیل و بازدید از مناطق سیل زده را خواهند داشت.

  24 فروردین 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 70573
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز