ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران:
ساخت پل بیلی ارتش در آق‌قلا؛ کانال «صفاایشان» در حال لایروبی است

ساخت پل بیلی ارتش در آق‌قلا؛ کانال «صفاایشان» در حال لایروبی است

ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان گلستان با اشاره به ساخت پل بیلی ۴۰متری ارتش در شهرستان آق‌قلا گفت: لایروبی کانال صفاایشان برای تسریع در خروج سیلاب از شهرها و روستاهای منطقه در حال انجام است.

به گزارش ساجدخبر ؛ امیر سرتیپ2 محمد غفاری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: پل بیلی 40متری در کمربندی شهرستان آق‌قلا با تلاش مهندسان گروه 444 در حال ساخت است و به‌زودی تردد در محور آق‌قلا، گمیشان و اینچه‌برون امکان‌پذیر خواهد شد.

وی با بیان اینکه افتخار ارتش خدمتگزاری به مردم است، خاطرنشان کرد: همه تجهیزات ارتش متعلق به مردم است و باید برای کمک به مردم به‌کار گرفته شود.

امیر غفاری بیان داشت: در حال حاضر تعدادی از یگان‌های ارتش در کانال‌های روستای صفاایشان با دو دستگاه پانتوم به لایروبی مشغول هستند و دیواره تخریب‌شده کانال رهبر نیز روز گذشته با تلاش نیروهای ارتش در روستای سقریلقی ترمیم و مشکل مرتفع شد.

وی گفت: با بازدید هوایی و زمینی که با سرپرست استانداری از منطقه داشتیم تردد در محورهای اصلی کاملاً عادی است و با همت سایر نیروهای مسلح و گروه‌های مردم‌نهاد، کمک خانه به خانه به مردم شروع شده است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 30 با بیان اینکه نفربرهای ارتش همچنان در مناطق سیل‌زده استان مشغول امدادرسانی و توزیع اقلام موردنیاز مردم هستند، اظهارداشت: یگان‌های ارتش نیز کنار سایر نیروهای حاضر در مناطق سیل‌زده در حال تخلیه گل‌ولای و شستن خانه‌ها و وسایل مردم هستند و گروه‌های امدادی بیمارستان 560 نیز به‌صورت تیمی مشغول امدادرسانی به روستاهای دوردست هستند.

  24 فروردین 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 70577
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز