مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان:
محور بندرترکمن به یساقی همچنان مسدود است؛ تردد عادی و روان در جاده‌های استان گلستان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان با بیان اینکه همه محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد، گفت: تنها محور مواصلاتی بندرترکمن به یساقی به دلیل آب‌گرفتگی و نبود ایمنی مسدود است.

به گزارش ساجدخبر ؛ مهدی میقانی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در حال حاضر هوای استان در برخی مناطق ابری بوده اما تردد عادی و روان در محورهای اصلی در جریان است.

وی با بیان اینکه همه محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد، گفت: تنها محور مواصلاتی بندرترکمن به یساقی به دلیل آب‌گرفتگی و نبود ایمنی مسدود است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بیان داشت: باتوجه به احداث پل‌های موقت در محور خواجه نفس به گمیشان، تردد صرفا برای خودروهای راهداری، امدادرسان و محلی برقرار است.

وی ادامه داد: تردد محور یک باند خواجه نفس- گمیشان در ساعات زوج مسیر از خواجه نفس به گمیشان و در ساعات فرد از مسیر گمیشان به خواجه نفس انجام می‌شود.

میقانی گفت: مردم می‌توانند از طریق سامانه گویای 141 مرکز مدیریت راه‌های استان گلستان، از وضعیت راه‌های استان مطلع شوند.

  26 فروردین 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 70615
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام یک از نیروها توانستند خدمات بهتری به سیل زدگان ارائه دهند؟


صیدنیوز