مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان:
محور بندرترکمن به یساقی همچنان مسدود است؛ تردد عادی و روان در جاده‌های استان گلستان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان با بیان اینکه همه محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد، گفت: تنها محور مواصلاتی بندرترکمن به یساقی به دلیل آب‌گرفتگی و نبود ایمنی مسدود است.

به گزارش ساجدخبر ؛ مهدی میقانی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در حال حاضر هوای استان در برخی مناطق ابری بوده اما تردد عادی و روان در محورهای اصلی در جریان است.

وی با بیان اینکه همه محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد، گفت: تنها محور مواصلاتی بندرترکمن به یساقی به دلیل آب‌گرفتگی و نبود ایمنی مسدود است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بیان داشت: باتوجه به احداث پل‌های موقت در محور خواجه نفس به گمیشان، تردد صرفا برای خودروهای راهداری، امدادرسان و محلی برقرار است.

وی ادامه داد: تردد محور یک باند خواجه نفس- گمیشان در ساعات زوج مسیر از خواجه نفس به گمیشان و در ساعات فرد از مسیر گمیشان به خواجه نفس انجام می‌شود.

میقانی گفت: مردم می‌توانند از طریق سامانه گویای 141 مرکز مدیریت راه‌های استان گلستان، از وضعیت راه‌های استان مطلع شوند.

  26 فروردین 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 70615
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز