مدیرکل ICT گلستان در دیدار با رجبی نسب مطرح کرد:
تولید محتوای مناسب کودک و نوجوان عامل ارتقاء فرهنگ جامعه است

محمد احمدی در دیدار با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان از لزوم تولید محتوی در حوزه های کودک و نوجوان در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش ساجدخبر به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان؛ محمد احمدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان در دیدار با محبوبه رجب‌نسب‌ مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بر لزوم استفاده از ظرفیت های متقابل اشاره داشت.
رئیس شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به توجه کودکان و نوجوانان به فضای مجازی گفت: متاسفانه در سال­های اخیر با توجه به فراگیر شدن استفاده از فضای مجازی هیچ جایگاهی برای کودک و نوجوان در فضای مجازی لحاظ نشده است و متاسفانه محتوای تولید شده نامناسب در تمامی سنین قابل رویت است.
محمد احمدی از اجرای طرح کودک آنلاین و چندین طرح دیگر برای چاره اندیشی در این حوزه نام برد و افزود: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همواره در تلاش است تا در کنار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سایر ارگانهای مرتبط به ایجاد بستر مناسب برای استفاده کودک و نوجوان کمک نماید.
در ادامه رجبی نسب ضمن تشکر از اقدامات انجام شده گفت: با برنامه ریزی های انجام گرفته بنده و همکاران در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان به دنبال حل این معضلات هستیم تا بتوانیم جامعه ای متناسب با شعائر ایرانی اسلامی داشته باشیم.

  27 فروردین 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 70652
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام یک از نیروها توانستند خدمات بهتری به سیل زدگان ارائه دهند؟


صیدنیوز