پیام قدردانی رئیس جمهور از خانواده‎های شهدای خدمت گمیشان

پیام قدردانی رئیس جمهور از خانواده‎های شهدای خدمت گمیشان

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده پیام قدردانی رئیس جمهور را به خانواده‎های شهدای خدمت گمیشان ابلاغ کرد.

به گزارش ساجدخبر ؛ معصومه ابتکار عصر امروز با حضور در شهر گمیشان از مناطق سیل‎زده این شهر بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت سیل‌زدگان قرار گرفت.

وی در حاشیه این بازدید در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار کرد: امروز در فرمانداری  گزارشی از وضعیت مردم سیل‎زده در شهرستان گمیشان ارائه شد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده تصریح کرد: اقداماتی که صورت گرفته بود چه اقدامات عمرانی و چه اقدامات بازسازی که دولت انجام داده و خدماتی که گروه‎های امدادی هلال‎احمر و تلاش‎های مردمی بیان شد.

ابتکار تاکید کرد: در شهر گمیشان از بخش‎های مختلف این شهرستان دیدار داشتیم و در کنار سیل‎بندها با مردم منطقه گفت‌و‎گو داشتیم.

وی متذکر شد: به نظر می‎رسد شهر گمیشان در حال برگشت به نقطه آرامش خود است و شاهد هستیم بسیاری از دانش‎آموزان به مدارس رفتند و در کلاس‎های درس حاضر شدند.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: برخی دانش‎آموزان نیز هنوز در کانکس‎ها تحصیل می‎کنند و بیان شده که مدارس آنها در حال تعمیر است و به زودی به مدارس خود باز خواهند گشت و این نشانه خوبی است.

ابتکار متذکر شد: امروز به دیدار دو شهید خدمت رفتیم و به خانواده‎های این شهدا از سوی دولت و مقام رئیس جمهور تسلیت گفتیم، از کسانی که برای کشور و شهر خود از خودگذشتگی کردند تشکر می‎کنیم  و امیدواریم تلاش شود تا خانواده‎های این عزیزان معیشت آبرومندانه‎ای داشته باشند.

وی یادآور شد: به نظر می‎رسد تلاش‎های صورت گرفته خوب بوده ولی هنوز مشکلاتی وجود دارد و آب در بخشی از مناطق شهر رسوخ کرده ولی هنوز شرایط به‎گونه‎ای است که مشکلاتی در این بخش وجود دارد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده خاطرنشان کرد: امید داریم با اقداماتی که در این موارد انجام می‎شود و خسارت‎هایی که پرداخت خواهد شد و همت مردم وضعیت به شرایط عادی برگردد.

ابتکار  با بیان اینکه گمیشان از ظرفیت‎هایی زیادی برخوردار است و تالاب گمیشان و جاذبه‎های هنری و صنایع دستی آن زبانزد است، افزود: امروز همچنین با بانوان فعال در حوزه صنایع دستی در شهر گمیشان گفت‌وگو کردیم و این شهر از نظر اقتصادی در حوزه صنایع دستی فعال است و امید داریم هرچه زودتر به رونق برسد و فرماندار گمیشان نیز در تلاش است که امید بار دیگر به این شهر بازگردد.

  27 فروردین 1398
بخش : گلستان / دولت
کد خبر: 70654
مرجع: فارس
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام یک از نیروها توانستند خدمات بهتری به سیل زدگان ارائه دهند؟


صیدنیوز