حفر کانال «بندولی» تدبیر فرمانده کل سپاه بود

حفر کانال «بندولی» تدبیر فرمانده کل سپاه بود

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: حفر کانال «بندولی» تدبیر فرمانده کل سپاه بود.

به گزارش ساجدخبر ؛ حسین معروفی صبح امروز در حاشیه افتتاح کانال انحرافی «بندولی» که با تلاش قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء برای خروج سیلاب از استان اجرا شد در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این پروژه در ۱۴ روز اقدام جهادی شبانه روزی اجرا شد.

وی گفت: این پروژه هدیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مردم منطقه بوده و سوپاپ اطمینان کنترل سیلاب در منطقه است که تدبیر فرمانده کل سپاه بوده است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: تدبیر سپاه خروجی آب به دریا و ورودی آب به منطقه بوده است.

معروفی گفت: خروجی آب با تلاش ارتش و آب منطقه‌ای قابل قیاس با گذشته نیست و ورودی آب هم در همین منطقه «دیگچه» و «بندولی» با حرکت جهادی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا و حفر این کانال که اقدام بزرگی شد مدیریت شد.

وی تاکید کرد: اگر در آینده سیلاب دیگری در آینده ایجاد شود با حفر این کانال چنین مشکلاتی برای مردم به وجود نخواهد آمد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان خاطرنشان کرد: این کانال هدیه بزرگی به مردم منطقه بوده و امروز روز بزرگ و بسیار خوبی برای من و تمام همکارانم است.

معروفی متذکر شد: در ابتدای کار ۲۰ بیل بازوبلند و کوتاه و ۱۰ دستگاه لودر و بلدوزر در این منطقه فعالیت شد و این ۲۰ بیل به طور مداوم و دو شیفت ۱۴ روز شبانه‌روز کار کرده پروژه پنج ماهه را در ۱۴ روز ایجاد کردند.

  28 فروردین 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 70668
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام یک از نیروها توانستند خدمات بهتری به سیل زدگان ارائه دهند؟


صیدنیوز