شهردار گرگان:
پاداش کادرفنی و بازیکنان تیم شهرداری گرگان به زودی پرداخت می‌شود

http://gorgan.ir/uploads/posts/2018-04/1524639624_kk.jpg

شهردار گرگان گفت: پاداش پیروزی در مسابقه برابر تیم شیمیدر و صعود به دیدار فینال لیگ برتر به زودی به کادرفنی و بازیکنان پرداخت می‌شود.

به گزارش ساجدخبر ؛ عبدالرضا دادبود عصر امروز در حاشیه بازی چهارم تیم شهرداری گرگان و شیمیدر تهران که با پیروزی تیم شهرداری همراه بود، اظهار داشت: برای بازی فینال تدارک خوبی دیدیم و پاداش این بازی هم به زودی پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به صعود تیم شهرداری به فینال مسابقات بسکتبال ایران و صعود به بازی های غرب آسیا تاکید کرد: موفقیت بیشتری در راه است و برای نخستین بار به مسابقات آسیایی راه پیدا کردیم و با همه توان در این رقابت‌ها شرکت خواهیم کرد.

شهردار گرگان افزود: این پیروزی برگ جدیدی در تاریخ بسکتبال گرگان است و این مسابقات برگ جدید دیگری را  رقم خواهد زد.

وی افزود: پاداش همه بازیکنان و کادرفنی تاکنون پرداخت شده و پاداش این پیروزی هم به زودی پرداخت می‌شود.

شهردار گرگان خاطرنشان کرد: برای بازی فینال و مسابقات غرب آسیا تدارک خوبی خواهیم دید، تا تیم پرقدرتی در این رقابت‌ها باشیم و از اصحاب رسانه نیز که با قوت به ما کمک کردند تشکر می‌کنم.

یوسفی رئیس شورای اسلامی  شهر گرگان هم با قدردانی از تلاش هوادران گرگان گفت: به دنبال تقویت تیم هستیم و در سال آینده در سالن بزرگتر این رقابت‌ها را دنبال کنیم.

  30 فروردین 1398
بخش : گلستان / توپ و تور
کد خبر: 70735
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز